Znak zodiaku - Baran
Znak zodiaku - Baran
Baran (21 marca - 20 kwietnia)
Będziesz mieć szalone pomysły na spędzanie romantycznych weekendów i przejmiesz inicjatywę w sypialni. Zgodne związki przeżyją drugi miodowy miesiąc. Zawarte w poprzednim roku znajomości umocnią się. Docenisz zalety partnera i przymkniesz oko na jego wady. Marzysz o powiększeniu rodziny, więc właśnie teraz jest to realne. Pozwól Twojemu partnerowi być teraz panem i władcą, a zaowocuje to rozkosznymi niespodziankami. Wtedy cieknący kran czy zepsuta zmywarka szybciej doczekają się jego uwagi. Osiągniesz sukcesy w dziedzinach, które sprawiały Ci dotychczas kłopot. Warto skorzystać z nowych ofert od losu. Sprzyjające okoliczności i ludzie pojawią się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Możesz niespodziewanie otrzymać spory majątek, który w okresie świątecznym pomoże Ci zrealizować marzenia.Byk (21 kwietnia - 21 maja)
Zaufaj intuicji! Królewicza nie należy szukać zbyt daleko, bo dobry partner może być tuż obok. Daj szansę komuś, kto od dawna czeka wiernie w pobliżu. Nad zwaśnionymi kochankami znów zaświeci słońce. Scementują Wasz związek, rozkosze stołu i sypialni. Rozwinie się miłość dobra i spokojna. Podniesie się standard życia. Możliwa zmiana zawodu. Jeżeli znudziłaś się grzecznym wyglądem, to nadszedł doskonały czas na zmiany. Nie tylko nowa fryzura i ciuchy, ale może inny sposób życia zwrócą na Ciebie oczy otoczenia. Będziesz prowadzić bujne życie towarzyskie, być może zajmiesz się sportem lub aktywną rekreacją. Znajomości z treningów za kilka lat okażą się pomocne w karierze. Wszystko przychodzi zawsze w samą porę do tych, którzy potrafią cierpliwie czekać. Miłość jest kluczem, który otwiera bramy szczęścia. Warto zatem zawsze mieć go przy sobie.Bliźnięta (22 maja - 21 czerwca)
Nadchodzi rok pełen czułości, dalekich wypraw, szczęśliwych zbiegów okoliczności i wspaniałych znajomości. Z łatwością będziesz nawiązywać kontakty w nowym środowisku. Jeżeli z nowym rokiem pojawi się zmiana pracy na lepszą, nie wahaj się. W dobrych związkach sielanka, przyjazne i dobre relacje. Chwal swego partnera, a wzniesie się na wyżyny. Związki toksyczne czas rozwiązać, gdyż tkwienie w czymś bez perspektyw mija się z celem. W dalszej rodzinie intrygujące wydarzenia spowodują, że podejmiesz się misji dyplomatycznej i pogodzisz zwaśnione strony. Zyskasz nietuzinkowych przyjaciół. Miłość będzie grać w twym życiu pierwsze skrzypce.Rak (22 czerwca - 22 lipca)
Zawrzesz sporo ciekawych znajomości i będziesz duszą towarzystwa. Twoje dobre rady będą w cenie. Dobra i spokojna praca da Ci poczucie bezpieczeństwa. Będziesz odcinać kupony od tego, co udało Ci się wypracować w poprzednich miesiącach. Wewnętrzny spokój i radość życia będziesz czerpać z ciepłych i głębokich relacji rodzinnych. Jesteś bardzo ważną osobą dla bliskich, chociaż często tego nie okazują. Jeżeli nie masz pracy, z pewnością ją znajdziesz. Zastanów się, czego oczekujesz i tego właśnie szukaj. Nie traktuj ludzi jak pionków w grze, doceń ich indywidualność. Partnera do prowadzenia biznesu zyskasz w niezwykłych okolicznościach. Zdrowie będzie Ci dopisywało. Spotkasz osobę, która wniesie światło w Twoje życie. Nie żałuj czasu na przyjaźń, bo to droga do szczęścia. Pamiętaj, że na świecie wielu ludzi umiera z braku chleba, ale jeszcze więcej z braku miłości. Okazuj więc ją!Lew (23 lipca - 22 sierpnia)
Przypływ erotycznych pragnień w połączeniu z Twoim urokiem osobistym zapewni ci barwny czas. Zechcesz być w centrum życia, zainicjujesz szalone eskapady, wymyślisz gronu przyjaciół urlop do wspominania przez lata. Za tobą czas trudny, lecz przekonasz się, że warto było dać partnerowi szansę. Jeżeli praca Cię nie zadowala, porozmawiaj z szefem. Śmiało startuj do konkursów, podnoś kwalifikacje i składaj oferty do pracy. Jeżeli czujesz, że możesz działać bardziej twórczo, na pewno Ci się uda rozwinąć zawodowe skrzydła. Przestanie męczyć Cię chandra. Dostaniesz zaproszenia do dalekiego krewnego lub przyjaciół do egzotycznego kraju. Los da Ci sporo okazji, by zmienić życie i zasmakować czegoś nowego. Możesz mieć wszystko, jeśli tylko tego mocno chcesz. Nie istnieją marzenia niemożliwe go spełnienia, istnieje tylko nasze ograniczone poznanie tego, co możliwe.Panna (23 sierpnia - 22 września)
Nie daj serca byle komu – nawet jeśli samotność Ci dokuczyła. Zauroczy Cię ktoś, o kim można powiedzieć dużo dobrego. Licz się jednak z tym, że zachwyt nowym znajomym może być krótkotrwały. Poczucie zawodu postępowaniem partnera nie powinno słaniać Cię do szukania odwetu. Czas na porządki w uczuciach w atmosferze spokoju i dobrej woli. Będziesz skłonna do ulegania namiętnościom. Spory apetyt na seks uczyni Cię atrakcyjną partnerką. Czeka Cię więcej pracy i zadań, może niekoniecznie ambitnych i ważnych. Dbaj, by nie ominęły Cię nagrody i awanse, eksponuj swój wkład we wspólne dzieło. Przekonasz się, kto jest prawdziwym sprzymierzeńcem. Poznasz ludzi z zupełnie innych kręgów kulturowych. Nie strosz się, bo dziwadło okaże się wspaniałym przyjacielem. Wkrótce przewartościujesz swoje podejście do życia. Cierpliwość ugnie twardego zwierzchnika. Zrozumiesz, że wszystko Ci wolno, lecz nie wszystko przynosi korzyść.Waga (23 września - 23 października)
Nadchodzi ciekawy, kolorowy rok. Trudno Ci będzie oddzielić pracę zawodową od życia towarzyskiego. W firmie będą sympatyczne układy towarzyskie, miłe gesty ze strony przełożonych i kolegów. Bardzo poszerzysz krąg znajomych, odnowisz stare więzi i w ogóle z radością będziesz wychodzić do ludzi. Otaczający Cię świat będzie się zmieniał, niosąc piękne, korzystne oferty. Nie wahaj się mówić o uczuciach. Stałe dobre związki rozkwitną. Twoja radość życia będzie w tym roku najlepszym wsparciem dla bliskich. Najlepszy czas na awans. Jeśli jakaś oferta pracy bardzo Cię zainteresuje, śmiało tam prześlij swoje CV. Ludzie i sytuacje będą Ci sprzyjać. Możliwy wyjazd na kontrakt. Zarabianie okaże się łatwiejsze, awans szybszy, a nagroda większa, niż sądzisz. W nadchodzącym roku będziesz mieć dużo pieniędzy. Sprawnie wykorzystasz oferty, które sprezentuje Ci życie. Nie żałuj czasu na marzenia – to pojazd unoszący Cię do gwiazd.Skorpion (24 października - 22 listopada)
Rok zapowiada się dla osób wolnych jako pełen niezobowiązujących flirtów. Pozostający w związkach oczekują od partnerów inicjatywy, na którą odpowiedź będzie chętna i przepojona humorem. Zmiana zawodu, niezwykły awans lub korzystny splot okoliczności wyniosą Cię na szczyty. W nadchodzącym roku łatwo będzie stracić pracę, ale też zyskać nową. Jeśli wiele osiągnęłaś w minionych miesiącach, spróbuj okopać się na osiągniętych pozycjach. Nadwyżki finansowe lokuj na bezpiecznych lokatach; najlepiej skorzystaj z pomocy fachowca. Załatwisz trudną sprawę urzędową, w czym pomoże Ci ktoś, na kogo nie liczysz. Marzysz o wygranej w Lotto i właśnie teraz stanie się to możliwe. Pamiętaj, że rutyna zabija, potrzeba Ci rywalizacji. Nasza droga nie jest wyściełana miękką trawą, lecz jest wyboistą górską ścieżką, która jednak prowadzi ku słońcu. Najlepszym wyjściem z każdej sytuacji jest poradzenie sobie z nią.Strzelec (23 listopada - 21 grudnia)
Jeżeli mijający rok spędziłaś na uczuciowej huśtawce, to kłopoty już mijają. Jeżeli miłość trwa, będzie gorąca i piękna. Związek się umocni, będzie ciepło, zmysłowo i ciekawie. Będziesz w nadchodzącym roku największą wybranką losu spośród wszystkich znaków zodiaku. Taki gwiezdny prezent zdarza się raz na 12 lat, więc wykorzystaj każdą chwilę. Będziesz się kształcić, awansować, może podróżować do dalekich krajów. Przyjdzie Ci do głowy doskonały pomysł na interes życia. Zdobądź się na odwagę i nie krzycz, że to nie dla Ciebie. Szybka droga do bogactwa, a nawet sławy stoją przed Tobą otworem. Premiowana będzie mądrość, śmiałość, szybkość działania. Los chce spełnić Twoje wszystkie marzenia. Musisz tylko ustalić hierarchię, według której chcesz je realizować. Możesz zaspokoić pragnienie, by cały świat wziąć w ramiona. Pamiętaj, że życie to raj, do którego klucze są w naszych rękach.Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)
Nie marnuj czasu na znajomości, które nie wnoszą niczego nowego do Twojego życia. Jeżeli partner czerpie z Ciebie jak pijawka, zakończ dla własnego spokoju ten toksyczny związek. Potrzebujesz omowego życia towarzyskiego, wpadających na kawę inspirujących przyjaciół. Z zaangażowaniem zajmiesz się pilnymi sprawami i przyjemnościami wynikającymi z przebywania wśród ciekawych ludzi. W pracy trzeba będzie walczyć o swoje, ale zamiast ciosu pięścią w stół sprawdzi się dyplomacja. Podejmowane decyzje wymagają namysłu. Wiara w siebie pozwoli Ci iść do przodu. Wybierając partnerów biznesowych, sprawdź uważnie, z kim masz do czynienia. Na partnerów w interesach warto wybrać cudzoziemców. Odkryjesz w sobie talent, który pochłonie Cię bez reszty. Możesz na nowym hobby nieźle zarobić. Twój takt i dyplomacja zjednają Ci ludzi, zyskasz opinię świetnego rozjemcy w relacjach rodzinnych i przyjacielskich. Pozostań neutralna i pozwól zwaśnionym samodzielnie dochodzić do zgody. Nie istnieje żadna droga na skróty do miejsca, do którego warto dojść. Uprzejmość mało kosztuje, a wiele można za nią kupić. To twoje motto na nowy rok.Wodnik (21 stycznia - 20 lutego)
Niezbędny okaże się kompromis. Nie zarzekaj się, że nie dla Ciebie wielka miłość, a trwałego związku nie buduje się jedynie na porozumieniu intelektu z seksem. Twój stały związek może przejść trudną próbę. Gdy jednak uratuje Cię miłość, zapali się zielone światło dla przyszłości. W życiu zawodowym znajdziesz się na pozycji zwycięzcy. Każdy plan da się wcielić w życie. Przyszedł czas na zdobycie uznania, a nawet sławy na arenie nie tylko krajowej, ale i międzynarodowej. Jeżeli szukasz nowej, ciekawej pracy, to gwiazdy będą Ci sprzyjać. Przed Tobą daleka, ciekawa wyprawa urlopowa w doborowym towarzystwie. Przywieziesz mnóstwo wrażeń i nowe zainteresowania. Nie dla Ciebie spokojny wypoczynek, możesz śmiało zdecydować się na coś nietypowego, a nawet ryzykownego. Przyjdą Ci do głowy genialne pomysły. Planuj swoje życie z rozmachem, a dużo zarobisz i zyskasz sławę. Otwórz się na nietypowe podszepty intuicji, a pieniądze będą płynąć zewsząd. Możliwa jest w tym roku wielka inwestycja z kimś zaprzyjaźnionym, która z czasem da ogromne profity. Pamiętaj, że statki stojące w porcie zawsze są bezpieczne, ale nie po to się je buduje.Ryby (21 lutego - 20 marca)
Cieszyć się będziesz sporym powodzeniem, ale pamiętaj, że nie każdy jest szczery, mówiąc o miłości. Zrzuć różowe okulary. Jeśli jesteś w dobrym związku, pielęgnuj go i za nic nie pozwalaj sobie na wakacyjne przygody. Dopieszczaj swego partnera i nie szczędź pochwał najbliższym. Osoby rozsądne i przewidujące czeka w nadchodzącym roku umacnianie się na swoich pozycjach. Unikaj dróg na skróty. Nie korzystaj z pokus w podejmowaniu nierozważnych decyzji. Na czas załatwiaj sprawy urzędowe. Nie naciskaj zanadto na gaz, zachowaj rozsądek, by starczyło Ci sił na realizację rozwiązań. Żyj w zgodzie z realiami, mierz siły na zamiary. Nie zaciągaj pożyczek. Zrealizujesz od dawna odkładany plan dalekiej eskapady. Zmienisz poglądy, inaczej spojrzysz na życie i będzie Ci z tym rewelacyjnie. Czyń to, co możesz, za pomocą dokładnie tego, co masz oraz dokładnie tam, gdzie jesteś. Aby zostać mistrzem, musisz walczyć jeszcze rundę.
 
 
5

Komentarze

  • sabcia nr 1 05 września 2010 01:24Edzia jesteś śliczna:)trzymamy kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!i wysylamy smsy
  • P.. P.. 01 września 2010 22:40Hej jestes śliczna wygrasz:) jak mozesz napisz domnie popiszemy i sie mozemy zapoznac:) pozdrwiam gg 1198593
  • BB dla mnie bomba... 04 sierpnia 2010 19:44dla mnie bomba...
  • łukasz kosmos 31 lipca 2010 11:38no no alez peikna kobieta powinnas to wygrac
  • Łukasz WOW 29 grudnia 2006 20:38Moze ten rok mi cos dobrego przyniesie z pracy . LEW

Dodaj komentarz