Zjednoczeni artyści związani z różnymi placówkami kultury wystąpią w widowisku taneczno-kabaretowym „Roztańczone miasto”, które dziś, 11 marca, o 19 rozpocznie się na dużej scenie Teatru Ziemi Rybnickiej.
– Chcieliśmy połączyć różne formy artystycznej działalności i stworzyć poniekąd nową jakość. Dlatego zaprosiliśmy do współpracy przyjaciół i znajomych z różnych placówek – opowiada Ewa Barska, współtwórca widowiska. Będzie ono mocno urozmaiconą opowieścią o chłopaku z prowincji, który nagle trafia do dużego miasta – Rybnika. Dociera do różnych miejsc, a po drodze wspomina swoje kolejne miłości.
Publiczność zobaczy w akcji Mały Teatr Tańca, zespoły Szał, C.D.N. i VIP oraz reprezentantów dwóch szkół tańca – Salsa prowadzonej przez Artura Szymanowskiego i Jolantę Pastuszkę oraz El Pachanguero Aleksandra Piechy. Wystąpi również rybnicki Kabaret Młodych Panów, który dopiero co zapewnił sobie udział w finałowym konkursie najbardziej prestiżowego przeglądu kabaretowego – krakowskiej PaKI. W Krakowie Młodzi Panowie wystąpią w drugiej odsłonie konkursowych prezentacji – 20 kwietnia.
Miłośnikom kabaretu przypominamy, że w piątek, 13 kwietnia, o 19 w Klubie Energetyka rozpocznie się comiesięczne Larmo. Tym razem w roli gwiazdy wieczoru wystąpi kabaret Limo z Gdańska.

Baner reklamowy

Komentarze

Dodaj komentarz