post image

Unia była jedynym zespołem, który pokonał Chałupki w rundzie jesiennej.
Bohaterem ostatnich dwóch kolejek jest Andrzej Krupa. Piłkarz Górek Śląskich zdobył 12 goli, ustanawiając prawdziwy A-klasowy rekord. W 28. kolejce był autorem pięciu bramek w meczu z Bukiem Rudy, a w następnej rzucił na kolana jedenastkę Maxpolu na boisku w Kuźni Raciborskiej.

Wyniki 28. kolejki: Ruda Kozielska – Odra Nieboczowy 1:1 (0:0) Pacyga – Wilk, Górki Śląskie – Buk Rudy Wielkie 6:0 (1:0) Krupa 5, Sobeczko, Dąb Gaszowice – Maxpol Kuźnia Raciborska 5:0 (1:0) Skowron 2, Wolski 2, Sobeczko, Adamowice – Gosław Jedłownik 2:5 (0:0) Jeleń 2, Piątek 2, Wija dla Jedłownika, Strzelec Rzuchów – KS Kornowac 1:2 (1:0) T. Morwiec – A. Gatnar, Kura, Samborowice – Przyszłość II Rogów 2:2 (0:2) Świerczek, D. Karasiewicz – Szczyrba 2, Chałupki – Start Pietrowice Wielkie 4:0 (0:0) Hyla 2, Janczar, Wita, Unia Turza Śląska – Czarni Nowa Wieś 3:2 (0:0) Dzierżęga 3 – Pinior, Kołodziejczyk.

Wyniki 29. kolejki: Unia Turza Śląska – Ruda Kozielska 2:4 (1:3) Dzierżęga, A. Pogoda – Pacyga 2, Krawiec, Ptaszek, Czarni Nowa Wieś – Chałupki 2:4 (1:2) Woźnica 2 – Janczar, Kindalski, Jaworek, Kokoszka, Start Pietrowice Wielkie – Samborowice 1:4 (1:2) Czernecki – A. Karasiewicz, Wojda, R. Wróblewski, Świerczek, Przyszłość II Rogów – Strzelec Rzuchów 5:3 (1:1) Szczyrba 2, Białas, Poloczek, Ochojski – Strączek 2, Rogoś, KS Kornowac – Adamowice 6:0 (3:0) L. Gatnar 2, Niestrój, Wróbel, Kura, H. Gatnar, Gosław Jedłownik– Dąb Gaszowice 5:2 (3:1) Jeleń 3, Palarz, Chojak – Skowron, Sobeczko, Maxpol Kuźnia Raciborska – Górki Śląskie 2:10 (0:4) Krupa 7, Sobeczko, Kałuża, Sombrowski, Buk Rudy Wielkie – Odra Nieboczowy 1:2 (0:1) T. Bok – Cz. Ochwat, Cichoń.

1.Chałupki296768:33
2.Gaszowice296281:42
3.Górki Śl.295576:36
4.Rogów II295370:37
5.Jedłownik295380:54
6.Nowa Wieś294670:58
7.Samborowice294561:46
8.Pietrowice294457:50
9.Kornowac294068:63
10.Nieboczowy294054:56
11.Rzuchów293856:68
12.Ruda Koz.293665:69
13.Turza293246:74
14.Rudy293151:74
15.Maxpol291138:123
16.Adamowice291037:95


Zestaw par 30. kolejki, 17.06, g. 17: Ruda Kozielska – Buk Rudy Wielkie, Odra Nieboczowy – Maxpol Kuźnia Raciborska, Górki Śląskie – Gosław Jedłownik, Dąb Gaszowice – KS Kornowac, Adamowice – Przyszłość II Rogów, Strzelec Rzuchów – Start Pietrowice Wielkie, Samborowice – Czarni Nowa Wieś, Chałupki – Unia Turza Śląska.

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.