post image


W niezwykle widowiskowym programie muzyczno-tanecznym, Latinshow, wystąpią m.in. tancerze samby, orkiestra batucadowa, którą tworzą wyłącznie bębniarze i mistrzowie brazylijskiej capoeiry – najbardziej tanecznej ze wszystkich sztuk walki wręcz. Nie zabraknie również egzotycznych tancerek i żywiołowej muzyki. O tę ostatnią zadba ośmioosobowy zespół Fiesta Loca, grający z wielkim sercem muzykę latynoamerykańską: salsę, mambo, merengue i guahirę.
Równolegle w kampusie odbędzie się festiwal Złoty Kufel, zorganizowany przez firmę Royal Unibrew Polska, producenta piwa Rybnickiego. Przed 22 rozpocznie się efektowny pokaz sztucznych ogni. Całość poprowadzi Krzysztof Ibisz.

Komentarze

  • Klaudia Było wspaniale!!! :D 13 sierpnia 2007 12:02Byłam na LatinSHOW! Było wspaniale! Świetna zabawa, przemiła atmosfera, niezwykła muzyka, nogi aż same rwały się do tańca! Było super! A do tego niezastąpiony spiker, Pan Krzysiek Ibisz :) Potrafił zabawić i rozśmieszyć publiczność. I z jaką wielką przyjemnością rozdawał autografy i "pozował" do zdjęć... Dziękujemy!!! :)

Dodaj komentarz