Horoskop (20/2010)

Baran
Odważ się zrezygnować z krępujących Cię zobowiązań. Jeśli tego nie zrobisz, mogą pojawić się w końcu poważne problemy zdrowotne. Nie bagatelizuj sygnałów, jakie wysyła Ci organizm.

Byk
Chroń gardło i uszy, bo teraz łatwo możesz złapać infekcję. Tymczasem szkoda chorować! Zapowiada się tydzień sprzyjający karierze zawodowej, spotkaniom towarzyskim i sportowym osiągnięciom.

Bliźnięta
Tego tygodnia długo nie zapomnisz, zwłaszcza jeśli jesteś singlem. Jeśli zdołasz pozbyć się wątpliwości – przed Tobą wspaniałe dni! Tylko w sprawach prawnych zachowaj przytomność umysłu.

Rak
Jeśli nie chcesz, aby pieniądze się rozpłynęły, zapanuj nad swoimi kaprysami i kontroluj ochotę na zbędne gadżety. Dołóż starań, by przynajmniej godzinę dziennie odpoczywać. Nie zarywaj nocy!

Lew
Sprawy zawodowe pochłoną Cię bez reszty, zrób więc dokładny plan działania i zrealizuj go krok po kroku. Uporasz się ze wszystkim na czas. Bez problemu wybrniesz z nawet najbardziej niezręcznej sytuacji!

Panna
Będziesz zmuszony naprawić czyjeś zaniedbania. Nie działaj pochopnie i strzeż się fałszywych przyjaciół. Wyciągnij z tego zdarzenia odpowiednie wnioski! Nie daj się ponieść negatywnym emocjom.

Waga
Ktoś będzie chciał Cię wykorzystać – bezinteresowność okaże się pozorna. Masz za to szansę na poprawę domowego budżetu – wykażesz się dużym sprytem i zdecydowaniem w działaniach.

Skorpion
W pracy nie odkładaj niczego na później, bo zaległe sprawy mogą się nawarstwiać, a w rozwiązywaniu konfliktów wykorzystaj swoją dyplomację i cierpliwość. Uważaj na to, co mówisz!

Strzelec
Odwaga w podejmowaniu niełatwych decyzji zaowocuje możliwościami, o jakich marzyłeś, zwłaszcza że los wyjątkowo Ci teraz sprzyja. Nie rób nic na siłę, a zobaczysz, że więcej osiągniesz.

Koziorożec
Wyjedź na urlop albo poważnie zrewiduj swoje rutynowe zajęcia. Porozmawiaj o tym z najbliższymi – możesz liczyć na pomoc i zrozumienie. Nie wstydź się swoich słabości, każdy je ma!

Wodnik
Poświęć trochę więcej czasu i uwagi osobie Ci najbliższej. Nie zaniedbuj kogoś, kto darzy Cię szczególnie ciepłymi uczuciami, bo uczucia trzeba pielęgnować, a ich zaniedbanie może doprowadzić do kryzysu.

Ryby
Ze względu na swoją elegancję i dobre maniery cieszysz się niesamowitą popularnością. Będziesz impulsywny i żywiołowy, przez co staniesz się dość trudnym obiektem do rozszyfrowania.

Komentarze

Dodaj komentarz