Wpadka młodzieży
Niespodziewanej porażki w rozgrywkach Młodej Ligi doznał zespół Jastrzębskiego Węgla. Siatkarze trenera Leszka Dejewskiego ulegli we własnej hali ekipie AZS Olsztyn 1:3. Tym samym akademicy zepchnęli ich na piąte miejsce w tabeli.
Pierwszy set nie zapowiadał porażki gospodarzy. Wygrali oni tę partię do 17 i wydawało się, że mają mecz pod kontrolą. W drugiej partii jastrzębianie przestali grać. Zdobyli w niej zaledwie 13 punktów. Nie lepiej było w trzeciej odsłonie, w której siatkarzom Jastrzębskiego Węgla udało się ugrać tylko dwa punkty więcej. Zespół z Olsztyna nie wypuścił szansy na wygranie seta. W czwartej odsłonie zwyciężył 25:23.
Następny mecz jastrzębianie rozegrają w najbliższą sobotę (27 listopada) w Wieluniu. Tam zmierzą się z ostatnią drużyną w tabeli Młodej Ligi – Siatkarzem. Gospodarze na razie nie zdobyli w tym sezonie ani jednego punktu.