Hokeiści bez punktów w Sanoku

Ten mecz miał dla obu drużyn duże znaczenie. Jastrzębianie wyprzedzali bowiem drużynę z Sanoka tylko lepszym bilansem goli. Zawodnicy obu zespołów zdawali sobie sprawę z wagi spotkania i w pierwszej tercji zagrali bardzo ostrożnie. Po 20 minutach gry na tablicy wyników widniał bezbramkowy rezultat. W drugiej odsłonie do ataków rzucili się gospodarze i po trafieniach Krzysztofa Zapały i Michała Radwańskiego objęli prowadzenie 2:0. Na początku trzeciej tercji kontaktowego gola dla ekipy z Jastrzębia-Zdroju zdobył Richard Bordowski. Niestety sanoczanie odpowiedzieli celnym uderzeniem Lubomira Korhona. W końcówce jastrzębianie ofiarnie dążyli do wyrównania. Trener Jiri Reznar w ostatniej minucie gry wycofał z bramki Kamila Kosowskiego, desygnując do walki w polu szóstego zawodnika. Nie przyniosło to jednak efektu i gospodarze mogli się cieszyć z wygranej.