Brąz młodzieżowców

Rybniczanie obok zespołu gospodarzy uchodzili przed turniejem za faworytów finału, już jednak po pierwszej serii startów zajmowali trzecie miejsce tracąc 1 pkt. do Unii Leszno i Polonii Piła. Najpierw 2 pkt. zdobył Szombierski, który przegrał z Miśkowiakiem z Piły. Drugi wyścig wygrał Chromik. Trzeci - Krzysztof Kasprzak z Unii; Szmid, pilnując krawężnika, przez trzy okrążenia odpierał ataki Hampela z Piły, ale wystarczył jeden błąd na ostatnim łuku i rywal minął go tuż przed metą. Na ostatnim miejscu zakończył swój pierwszy start Romanek, który najpierw zagapił się na starcie, a potem jadąc zbyt daleko od krawężnika stracił trzecią lokatę.W trakcie turnieju rywale powiększyli przewagę. Ostatecznie po upadku Hampela na pierwszym wirażu ostatniego biegu zwyciężyła drużyna Unii Leszno (39 pkt.) Rybniczanie (30 pkt.) zdecydowanie przegrali walkę o srebrny medal z Polonią Piła (35 pkt.) Żużlowcy Polonii Bydgoszcz uciułali raptem 16 punktów.Atutem zespołu RKM-u miał być wyrównany skład, ale nie był. Romanek „zawalił” pierwsze dwa wyścigi i punkty zdobył dopiero w trzecim swoim starcie. Szmid po dwóch trzecich miejscach w wyścigu 9. minął linię mety za Gapińskim z Piły, Fierlejem z Unii i Stanisławskim z Bydgoszczy. Odrobienie tych strat okazało się niemożliwe, na dodatek w biegu 11. prowadzącemu zdecydowanie Szombierskiemu na przedostatniej prostej zerwał się łańcuch i nie zdobył ani jednego punktu.RKM: Szombierski 8 (2,3,d,2,1), Chromik 12 (3,2,2,3,2), Romanek 6 (0,0,2,2,2), Szmid 2 (1,1,0,-,-), Ryszka 2 (2,0).