post image

Koncert Bryana Adamsa w Rybniku był największym z trzech jego występów w Polsce. Według organizatorów, agencji Prestige MJM, na stadionie miejskim w Rybniku bawiło się około 15 tys. fanów! Na oficjalnej stronie Kanadyjczyka jest informacja: "Rybnik, Poland 10,000 + people in Rybnik, our biggest Polish show ever...".
– Przed koncertem w Rybniku Bryan Adams śpiewał w Polsce dwa razy. Jednak ani w Katowicach, ani w Sopocie nie było tylu fanów, co w poniedziałek na stadionie miejskim w Rybniku. To rekord, jeśli chodzi o występy kanadyjskiego piosenkarza w Polsce – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wraz z Programem 3 Polskiego Radia i przy wsparciu władz Rybnika organizowała koncert Bryana Adamsa w Polsce.
Mamy nadzieję, że to otworzy Rybnikowi drogę do kolejnych wielkich imprez. – Rybnik bez wątpienia pokazał, że może być gospodarzem wielkich muzycznych imprez. Ten egzamin miasto zdało na piątkę, dając jasny sygnał, że w przyszłości z powodzeniem można organizować kolejne wielkie wydarzenia na rybnickim stadionie – dodaje Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.
Janusz Stefański zaznacza, że rybnicki stadion ma duży potencjał, bo może pomieścić nawet 30 tysięcy widzów!

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.