Magdalena Ogórek jest dwójką na liście / archiwum
Magdalena Ogórek jest dwójką na liście / archiwum
Niespodzianki na miejscu pierwszym nie ma. Listę otwiera mechanik Tadeusz Motowidło z Jastrzębia, który sprawuje mandat posła od 2001 roku. Kilka lat temu wsławił się oryginalną pisownią marki Volkswagen w swoim oświadczeniu majątkowym. Napisał, że ma „smochud marki Volcwagen”.
Ciekawostką jest dwójka. Tuż za liderem jest Magdalena Ogórek, nauczyciel akademicki. Ma 32 lata, pochodzi z Rybnika. Uczyła się w SP nr 2, potem w Liceum im. Hanki Sawickiej. Studiowała historię na Uniwersytecie Opolskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała w administracji rządowej oraz w Sejmie. Pracowała m.in. w Biurze Integracji Europejskiej Kancelarii Prezydenta, w Kancelarii Premiera, była specjalistą ds. integracji europejskiej w Departamencie Unii Europejskiej i Współpracy Narodowej MSWiA. Ma na swoim koncie również epizody aktorskie. Występowała w serialach „Na dobre i na złe” oraz „Lokatorzy”, a także filmie „Los Chłopacos”.
Trzecie miejsce zajmuje Marian Jarosz, który zasiadał we władzach Jastrzębia, były członek zarządu województwa i radny Sejmiku Województwa Śląskiego. Na liście są jeszcze m.in. nauczyciele, pielęgniarka, przedsiębiorca i lekarz.
1
Baner reklamowy

Komentarze

  • Tomek Magda Ogorek 15 września 2011 22:57Glosuje na Magde. Przynajmniej nie bedzie obciachu. I moze wreszcie bedzie slychac o Rybniku.

Dodaj komentarz