Wicemistrzowie województwa

W zawodach rozegranych w Niedobczycach rybniczanie pokonali Zespół Szkół Ponadpodstwowych z Jaworzna 1:0 i przegrali w meczu o pierwsze miejsce z Zespołem Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Chorzowa 1:3.Trzecie miejsce zajęło Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego, którego drużyna pokonała ZSP nr 3 Jaworzno 6:2.W drodze do finału rybniczanie pokonali w półfinałach rozegranych w Wodzisławiu ZS Żywiec 1:0 oraz ZSZ Wodzisław 5:0; w finale rejonowym wygrali z LO Żory 2:1, w finale miejskim z Zespołem Szkół Mechaniczno-Elektrycznych i z I LO w Rybniku po 2:0, a w eliminacjach miejskich IV Rybnik 6:0 i ZSP nr 1 8:2.Srebrny medal dla ZSP nr 2 Rybniku wywalczyli: Wojciech Skaba, Rafał Skaba, Mariusz Huwer, Szymon Węgrzyk, Kamil Polit, Roman Wiesiołek, Patryk Skowron, Sebastian Foik, Daniel Bogdanowicz, Jakub Janik, Maciej Skrabel, Remigiusz Danel, Łukasz Pawela, Mariusz Słowik, Marcin Szczyra; opiekunem zespołu jest Zbigniew Winkler.Jest to już drugi tak duży sukces piłkarzy „dwójki” w licealiadzie. Przed dwoma laty szkoła dyrektora Stanisława Spyry zdobyła mistrzostwo w wojewódzkiej rywalizacji.