Jeżeli pomożemy choć jednej rodzinie, to już będzie sukces mwi Tomasz Andrzejewski / Archiwum
Jeżeli pomożemy choć jednej rodzinie, to już będzie sukces mwi Tomasz Andrzejewski / Archiwum

Na rynku pod numerem 6 powstała kancelaria, gdzie w środy (w godzinach od 15 do 17) można liczyć na bezpłatną pomoc prawną. Oficjalne otwarcie zaplanowano na 14 marca. – Mamy 12 lat doświadczenia. Jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązania wygodne dla wszystkich stron. Chodzi o to, aby nie brać kolejnego kredytu na spłatę poprzedniego, ale wprowadzić plan naprawczy – mówi Tomasz Andrzejewski, pomysłodawca i szef kancelarii. – Każdy dług jest inny, a jedyna pomoc, na jaką mogą liczyć osoby fizyczne, to tak zwane kredyty oddłużeniowe i konsolidacyjne. To jednak wpędza je w kolejną pułapkę i koszty – dodaje.
Jak mówi, z kancelarią współpracują firmy specjalistyczne, m.in. z zakresu doradztwa dla zadłużonych podmiotów i osób fizycznych. – Często dochodzi do zamykania przedsiębiorstw, gdyż właściciele nie zdają sobie sprawy z ich złej kondycji oraz nie wiedzą, do kogo zgłosić się o pomoc. Dodatkową przeszkodą jest to, iż nie każdy zna się na negocjacjach i restrukturyzacji – dodaje. Pochodzi z Kalisza, od niedawna mieszka w Rybniku, a założył tu kancelarię dlatego, że na Śląsku statystycznie jest najwięcej dłużników. To pierwszy region, gdzie kancelaria będzie udzielała takich porad za darmo.
– Jeśli pomożemy chociaż jednej rodzinie, to będzie sukces. Należy pamiętać, iż firmy windykacyjne i komornicy nie ścigają dłużników tylko dlatego, że tak im się podoba. Dostają zlecenia od wierzycieli, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze. Nikt nie lubi być okradany, więc nie róbmy innym tego samego. Chcemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Jakie będą efekty, zależy tylko od nas samych – mówi Tomasz Andrzejewski. Z wykształcenia jest ekonomistą. W wolnych chwilach trenuje kolarstwo górskie, jest współzałożycielem i trenerem uczniowskiego klubu kolarskiego w Kaliszu.

10
Baner reklamowy

Komentarze

 • MK kontakt 31 lipca 2012 09:12potrzebowałabym pilnie kontakt do tej firmy czy ma ktoś maila albo numer telefonu?
 • anonim potrzebowałabym kontakt do pana Tomasza 16 października 2012 15:25potrzebowałabym kontakt do pana Tomasza Andrzejewskiego! pilne !!
 • Plus Szukajcie Kontaktu..powodzenia 06 listopada 2012 21:10Ten pan przenosił juz kilkukrotnie swoją żałosną kancelarię. Sam nie spłaca długów, a zaczęte sprawy porzuca i znika bez słowa.
 • panna mam numer i8 kontakt 03 grudnia 2012 09:01Jak mam ci go przekazać ?
 • MK numer 10 kwietnia 2013 13:04proszę o przesłanie na maila: atpbudma@gmail.com
 • anonim Poszukuję kontaktu do kancelarii Tomasza 22 lutego 2016 13:51Poszukuję kontaktu do kancelarii Tomasza Andrzejewskiego bądź telefonu bezpośredniego do niego .PILNE
 • anonim xxx 30 maja 2016 14:04A co "przewalił" Państwa na kasę??? TO oszust... ma kupę długów i jak go odnajdę to się chłop nie pozbiera
 • anonim Dk 04 sierpnia 2016 21:27Czy ktoś już się z nim skontaktował?
 • yyy kontakt 11 października 2016 10:12Witam, jak mogę przekazać kontakt?
 • Anna 16 października 2021 16:11Prosba o kontakt do pana Tomasza Andrzejewskiego aniamaja1@gmail.com Dziekuje za pomoc

Dodaj komentarz