Wyjazdowe zdobycze

Teraz czeka ich najciekawsze spotkanie rundy jesiennej. W poprzednim sezonie wygrywali u siebie z krakowską Wisłą, rozgrywając bardzo dobre spotkania. Podopieczni trenera Ryszarda Wieczorka grają z każdym tygodniem coraz skuteczniej. W piątek można więc oczekiwać na kilka bramek, bo i krakowianie ostatnio częściej trafiają.Z wyniku uzyskanego w meczu z Górnikiem Polkowice zawodnicy i trener Odry nie byli zadowoleni. To kolejne spotkanie, które należało wygrać.Wojciech Górski otrzymał dwie żółte kartki i w konsekwencji czerwoną na kwadrans przed końcem spotkania, ale trzy minuty po tym zdarzeniu jego koledzy z drużyny strzelili na 3:2, wyrównanie padło pięć minut później.Górnik Polkowice – Odra Wodzisław 3:3 (1:0) Żelasko 22., Narwojsz 73., Gorząd 83. – Kwiek 51., Nowacki 56, Nosal 78.Odra: Bęben, Grzyb, Sablik, Madej, R. Górski, Radzewicz (90. Sokołowski), Kwiek, W. Górski, Nowacki (85. Jarosz), Masłowski, Nosal (80. Jankowski).