Odrabiają

Dwa pierwsze sety miały bardzo zacięty charakter. Występujący bez kontuzjowanego Pawła Szabelskiego gospodarze wylali sporo potu by pokonać niżej notowana drużynę z radomia. Pierwszego seta gospodarze wygrali po zaciętej końcówce. Drugiego oddali gościom praktycznie bez walki. Na szczęście zdołali zmobilizować się w decydujących fragmentach gry i odnieśli łatwą wygraną. Radlinianie awansowali po tym meczu na siódme miejsce w tabeli serii B. W następnej kolejce zagrają w Bydgoszczy z Chemikiem i w razie ewentualnej wygranej mają szansę dołączyć ścisłej czołówki rozgrywek.Górnik Radlin – Jadar Radom 3:1 (26:24, 17:25, 25:20, 25:18)Górnik: Luks, Wiktorowicz, Makaryk, Grygiel, Kabziński, Sobczyński, Rusek (libero) – Pęcherz, Fijoł, Lip.