Medale dla Dębu

Z sześcioma medalami mstrzostw Polski Zrzeszenia LZS w zapasach w stylu wolnym wrócili zawodnicy i zawodniczki Dębu Brzeźnica. Cała szóstka wywalczyła tytuły wicemistrzów kraju w swoich kategoriach wiekowych i wagowych. W zawodach rozegranych w Borkowicach startowało 11 reprezentantów Dębu.Po „srebro” sięgnęli: w kat. wagowej do 46 kg- Patrycja Więczek; 56 kg- Sylwia Bileńska; 76 kg- Dawid Solich; 63 kg- Zbigniew Nowak; 42 kg- Mirosław Bulak; 54 kg- Adrian Bulak; ponadto 7.miejsce w kat. do 54 kg zajął Jarosław Kołek.Młodzi zapaśnicy z Brzeźnicy bardzo dobrze wypadli również w klasyfikacji zespołowej. Wśród kadetów na 23 kluby uplasowali się na 10.miejscu (województwo śląskie- 7.miejsce na 12 województw); wśród kobiet na 18 klubów LKS Dąb zajął 6.miejsce (woj.śląskie na 10 województw- 6.miejsce); juniorzy- LKS Dąb 7.miejsce na 16 klubów (woj.śląskie 5. na 9 woj.); klsyfikacja ogólna: 10.miejsce LKS Dąb na 22 kluby (7.miejsce woj.śląskie na 12 woj.).