Horoskop (50/2006)

Baran

Pokonasz przeciwności, które wydają się nie do przezwyciężenia, ale musisz zobaczyć świat z dystansu. Możesz osiągnąć cel, lecz ludzie wokół Ciebie muszą być poinformowani, jakimi się kierujesz motywami.

Byk

Zwiększy się tempo Twojego życia. To doskonały dzień na wszelkiego typu dysputy i negocjacje, w których zabłyśniesz pomysłami. Umysł Twój pracuje teraz trzeźwo i niezawodnie. Wiele osób zacznie Cię naśladować.

Bliźnięta

Idzie ku dobremu. Zaczniesz widzieć świat z lotu ptaka. Dopracujesz swoje projekty. Twój umysł będzie pracował ze zdwojoną siłą. Nagłe spotkania mogą pobudzić Twój umysł.

Rak

Zaczniesz doświadczać życia z większą intensywnością. Wzrośnie Twoja energia. Nowe sytuacje będą wymagać innego sposobu reagowania i znajdziesz sposoby na dojście do ważnego dla Ciebie celu.

Lew

Warto Twoją nową wiedzę zakomunikować światu. Będzie to podstawa do rzetelnej dyskusji. Pojawi się szansa na pozytywne zakończenie rozpoczętych działań. Nieoczekiwane spotkania przyniosą Ci nowe impulsy. Nocą unikaj stresu.

Panna

Dzięki elastyczności pokonasz stojące przed Tobą bariery. Twoje idee znajdą sprzymierzeńców. Nie trzymaj się starych nawyków. Czas na nowe spotkania. Możesz stworzyć coś oryginalnego.

Waga

Pozytywnie zaprezentujesz swoją osobę. Przezwyciężysz trudności w oryginalny sposób. Zastanowisz się ponownie nad sensem tego, co robisz, i dojdziesz do wniosku, że możesz działać z większym rozmachem.

Skorpion

Dostosujesz się do trudnych sytuacji. Nie strać równowagi wewnętrznej. Rozważ plusy i minusy podjętych decyzji. Wieczorem prawdopodobieństwo zmiany planów poprzez włączenie nowego tematu.

Strzelec

Odkryjesz nowe cele. Wzmocnią Cię korzystne sploty okoliczności. Masz szanse przekonać wątpiących do nowego projektu. Potrafisz trafnie werbalizować swoje plany i doskonale je uzasadniać.

Koziorożec

Twoje siły będą większe, niż myślisz. Doprowadzisz do finału to, co zamierzasz. Możesz łatwo uzyskać informacje, których potrzebujesz, aby zrobić lepsze posunięcia. Warto przeglądać fachowe czasopisma.

Wodnik

Do dużych przedsięwzięć znajdziesz pomocników. Nie wszystko będzie tak trudne, jak się z pozoru wydaje. Wieczorem jednak unikaj napięć.

Ryby

Doświadczysz odrodzenia wewnętrznego. Zrozumiesz więcej i więcej zobaczysz. Przestawiasz się na nowe tory. Wieczorem Twoje działania mogą wymagać pewnego rodzaju kompromisu.

Komentarze

Dodaj komentarz