post image

BARAN (21.03 – 20.04)
W nadchodzącym tygodniu poczujesz przypływ inspiracji oraz energii do działania. Warto pochylić się nad dręczącymi Cię problemami. Energia i zapał, które cię wypełnią, pomogą w odnalezieniu odpowiedzi na trudne pytania. W najbliższym czasie zbliżysz się do kogoś, jednak możesz obawiać się pełnego zaangażowania. Zrób krok naprzód i przezwycięż dręczące cię lęki, bo może się to opłacić.

BYK (21.04 – 20.05)
Osoby, które cię otaczają, w najbliższych dniach zachęcą Cię do działania. Przed Tobą nieoczekiwane sytuacje. Wykorzystaj tę szansę, abyś nie żałował tego, czego nie zrobiłeś. Wybieraj mądrze, a poczujesz się spełniony. Wyjdź do ludzi i bądź otwarty na nowości, a wiele zyskasz. Otaczająca Cię aura sprzyja również Twojej kondycji fizycznej i zdrowiu. Wykorzystaj ten czas na aktywność sportową.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
Coś, do czego dążyłeś, w końcu ma realną szansę na realizację. W natłoku obowiązków znajdź chwilę czasu dla siebie. Pomyśl nad tym, jak zaplanować swoje życie. Pochłonięcie przez sprawy szarej rzeczywistości może być niezdrowe i pewnie przyniesie gorycz marnowanego czasu. Zastanów się nad sobą, póki jest szansa na wprowadzenie pozytywnych zmian w swoim życiu.

RAK (22.06 – 22.07)
Przeorganizuj swoje sprawy i uporządkuj je w taki sposób, byś mógł funkcjonować lepiej i sprawniej. Pamiętaj o tym, że praca to nie wszystko. Być może zmiany warto zacząć od rozluźnienia zbyt napiętego grafiku? Poświęć więcej czasu swoim bliskim. Pamiętaj również o kreatywnej aktywności. Chwile poświęcone sobie i swoim bliskim mogą okazać się bardzo cenne i inspirujące.

LEW (23.07 – 22.08)
Nowy tydzień rozpoczniesz niestety od problemów, w tym finansowych. Być może warto pomyśleć o nadgodzinach na innym polu działalności zawodowej? Doświadczenie, które nabędziesz w innej pracy, okaże się niezwykle przydatne w tym, co robisz na stałe. Warto zaimponować pracodawcy swoim wszechstronnym obyciem, ponieważ może to owocować finansowym sukcesem.

PANNA (23.08 – 22.09)
Przed Tobą trudny tydzień. Warto mówić prawdę. Otaczający Cię ludzie docenią Twoją odwagę. Uważaj jednak na słowa, jakich użyjesz. Dobieraj je z rozwagą, by kogoś nie zranić. Nie warto robić sobie nowych wrogów. Pod koniec tygodnia poczujesz potrzebę zmian. Odważ się zrealizować choć jeden ze swoich planów. W końcu będziesz miał siłę na to, by żyć tak, jak tego sam chcesz.

WAGA (23.09 – 22.10)
Nadchodzący tydzień związany będzie z niezwykłą dynamiką w sferze uczuć i emocji. Warto docenić osobę, która od dawna jest blisko Ciebie. Zapomnij o tym, co było złego między wami i pamiętaj, że robisz to w imię rozwoju ważnej dla Twojego życia relacji. Nie bujaj zanadto w obłokach. Nie szukaj ideału, bo taki nie istnieje. Zapomnij o dawnych urazach, a zobaczysz, że zwróci się to z naddatkiem.

SKORPION (23.10 – 21.11)
Kolejny tydzień września okaże się dla Ciebie bardzo intensywny. Zyskasz możliwość szerokiego pola do popisu w pracy. Postaraj się i wykorzystaj swoją szansę, bo może się to opłacić. Intensywny czas czeka Cię również na polu towarzyskim. Osoby, które Cię otaczają, staną się niezwykle wymagające. Nie obrażaj się jednak. Pamiętaj, że nie tylko obowiązki są w życiu istotne.

STRZELEC (22.11 – 21.12)
Czeka Cię wyjątkowo burzliwy tydzień na froncie domowym. Będziesz niezwykle skłonny do wszczynania kłótni i awantur, nawet o błahostki. W chwili względnego spokoju zastanów się nad tym, czy warto ryzykować swoje relacje z bliskimi. Pamiętaj, że nikt nie ma obowiązku być przy Tobie na stałe. Dbaj o najbliższych, jeśli nie chcesz ich stracić, bo taki scenariusz też jest możliwy.

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
Wrzesień przyniesie jeszcze wiele zmian. Zamiast skupiać się na sobie, spróbuj słuchaj z uwagą tego, co mówią inni. To, co myślą osoby wokół Ciebie, okaże się cenniejsze niż Twoje własne doświadczenie. Wysłuchaj ich, a w trudnych chwilach nie będziesz musiał być sam. Poświęcaj czas i uwagę ludziom z Twego otoczenia, bo w trudnej chwili to oni pospieszą Ci z pomocą.

WODNIK (20.01 – 18.02)
Bądź gotowy do działania. Przed Tobą dni niosące wiele zmian. Czy jednak będą to zmiany pozytywne, to już zależy wyłącznie od Ciebie. Zamiast załamywać ręce, weź się w garść i po prostu zacznij energicznie działać. Pozytywne podejście do negatywnych spraw w ostatecznym rozrachunku przyniesie upragniony sukces. I to jest linia, której powinieneś się trzymać.

RYBY (19.02 – 20.03)
Najbliższe dni przyniosą wiele ciekawych spotkań z nowymi osobami, które, jak się okaże, podzielają Twój sposób myślenia i Twoje postrzeganie świata. Spodoba Ci się to, ale nie zapominaj o starych znajomościach, bo z tych nowych nie musi wiele wyniknąć. Tymczasem nie warto ryzykować relacji z bliskimi na rzecz czegoś, co może okazać się niestałe i złudne.

Komentarze