post image
Kiedy motocyklista pomimo sygnałów świetlnych i dźwiękowych kontynuował ucieczkę i zbliżał się w kierunku placu zabaw dla dzieci, policjanci uderzyli radiowozem w motocykl / Policja

Rybniccy kryminalni pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rybniku prowadzą śledztwo w sprawie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu bezdomnego mężczyzny. Ktoś prawdopodobnie oblał bezdomnego łatwopalną cieczą i podpalił. Mężczyzna nie przeżył.

Do zdarzenia doszło w nocy z 27 na 28 sierpnia 2018 roku w Rybniku-Chwałowicach na ul. Krupińskiego w rejonie jednego ze sklepów.

Osoby będące świadkami zdarzenia lub posiadające jakiekolwiek informacje w przedmiotowej sprawie proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku przy ul. Pl. Armii Krajowej 5, osobiście albo telefonicznie - numery telefonów (32) 42 95 280 lub (32) 429 52 55.

Komentarze

  • Zbyszek Policja chyba się za późno obudziła!Po roku od zdarzenia Policja poszukuje świadków ? Wyjaśnijcie mi to, jak to jest możliwe ?
  • Przerażona i zatroskana Tragedia w RybnikuPodpalenie bezdomnego - co za nieludzkie i makabryczne zdarzenie! Płakać się chce! Świecie dokąd zmierzasz?! Czyżby Diogenes miał rację, kiedy w jasny dzień, z pochodnią w ręce szukał człowieka?
  • Antyk NiestetyNiestety gdyby chodziło o psa lub kota, to poszukiwania zaczęłyby się natychmiast!!!
  • Michal Bezdomny podpalonyUszczerbku na zdrowiu. ...??? Zabbojstwo !

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.