post image

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Centrum w Wodzisławiu Śląskim udostępnił następujące obiekty: w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”: tor BMX Racing, boisko do badmintona, boisko do koszykówki, tory do gry w bule; na stadionie miejskim: bieżnia lekkoatletyczna i urządzenia street workout. Obowiązek zasłaniania twarzy istnieje w trakcie i w momencie dotarcia na dany obiekt sportowy, natomiast przebywając na np. boisku nie ma tego obowiązku. Nie ma możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC).

Grupy zorganizowane oraz osoby indywidualne przed korzystaniem z tych obiektów powinny zgłosić swoje wejście do zarządcy terenu. Obowiązuje również rezerwacja boisk i torów na konkretne godziny.
W przypadku Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” zgłoszeń dokonuje się w wypożyczalni sprzętu sportowego (zabudowa kontenerowa) lub pod numerem telefonu 513 713 180.

Chcąc skorzystać z infrastruktury na stadionie miejskim należy zadzwonić pod numer telefonu 32 455 15 19 (od 7:00 do 15:00) lub 503 461 551 (od 15:00 do 22:00).
Pracownik wyjdzie na obiekt w celu weryfikacji uczestników. Wykazy osób zostają archiwizowane w MOSiR Centrum.

Osoby do 13. roku życia mogą przebywać na obiektach jedynie w obecności osoby dorosłej. W przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest zgoda rodzica.

Klubom sportowym zarządzającym boiskami piłkarskimi nakazuje się stosowanie tej procedury.

Galeria

Image alt

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.