post image

Biblioteka Główna przy ul. Szafranka 7 będzie czynna od środy 6 maja od godz. 9:00 do 19:00. Filie biblioteczne pozostają zamknięte do odwołania.

Biblioteka będzie działać w ograniczonym zakresie: przyjmowanie zwrotów i wypożyczanie tylko wcześniej zamówionych książek. Książki można zamawiać: poprzez konto czytelnika w katalogu OPAC i drogą mailową: informatorium@biblioteka.rybnik.pl, a także telefonicznie: 32 422 35 41.

Punkt obsługi czytelnika znajduje się w holu biblioteki na parterze, przy wejściu głównym. Mogą w nim przebywać maksymalnie trzy osoby. Wolny dostęp do półek w wypożyczalniach jest obecnie niemożliwy, czytelnia jest zamknięta.


Przypominamy, że zamówienie nie zostanie zrealizowane, jeśli czytelnik nie uregulował należności za przetrzymanie książek.

- Prosimy o wcześniejsze uregulowanie należności przelewem na konto: 77 1020 2472 0000 6902 0499 0869 PKO BP - prosi biblioteka.

- Prosimy o zachowanie bezpieczeństwa. Nośmy maseczki, rękawiczki, zachowajmy dystans, dbajmy o siebie i innych - przypominają w bibliotece.

Galeria

Image alt

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.