post image

Organizatorem koncertu są Miejski Ośrodek Kultury w Żorach, Dj/Prezenter Jakub Koniński.

 

Link do transmisji na żywo:

 Nie ważne są wielkie sumy lecz nawet mała pomoc, która zawsze cieszy i pokazuje dobro, którym należy obdarzać innych. Miejski Dom Pomocy Społecznej potrzebuje właśnie takiego wsparcia.


- Jako inicjator koncertu wierzę, że 15.05.2020 to będzie pamiętny dzień nie tylko dla nas organizatorów, lecz także żorzan, którzy będą mieli okazję nie tylko zobaczyć koncert na platformie YouTube lecz także wspomóc zbiórkę charytatywną - mówi Jakub Koniński.

Relacja koncertu będzie możliwa do obejrzenia prosto z platformy youtube.com.

W koncercie wystąpią:

Łukasz Zimończyk: uczestnik programu X-Factor. Na swoim koncie ma wiele nagród zdobytych na festiwalach polskich i zagranicznych. Występował na jednej scenie z Robertem Janowskim, zespołem IRA, Cezarym Żakiem, Majką Jeżowską, Teresą Lipowską. Z pewnością jego marzeniem jest własna płyta i tego mu życzymy. Muzyka jest dla niego najpiękniejszą częścią jego życia.

Anna Kita: miła, szczera i rozsądna. To co najbardziej docenia w życiu to miłość swoich bliskich i rodzinę. To z kim przebywa i jakimi ludźmi się otacza jest dla niej bardzo ważne. Muzyka to jej pasja z dzieciństwa, którą w dalszym ciągu kontynuuje i dzieli się nią z innymi.

Dominika Kozak: studentka I roku studiów magisterskich na Akademii Muzycznej w Gdańsku na specjalności musical. Kocha oglądać filmy, seriale, czytać książki, ale najbardziej uwielbia śpiewać i dzielić się swoją pasja z innymi!
Odtwórczyni roli Fiekły w gdyńskim ,,Ożenku" w reż. Piotra Jankowskiego. W ostatnim czasie miała okazję poznać specyfikę pracy w niemieckim teatrze przy musicalu ,,Till Ulenspiegel" w reż. Reinharda Siomona, gdzie mogła wykreować wiele ciekawych postaci w obcym języku! Aktualnie jest w trakcie prób do spektaklu ,,Eksperyment", który (z racji na obecną sytuację) został wstrzymany, ale możecie
obserwować ich działania online na Facebooku! Ogromna pasjonatka musicali, fanka londyńskiego West Endu, nie może się doczekać, żeby tam wrócić i zobaczyć kilka kolejnych spektakli.

Rafał Kozik: pełen pasji, młody, sympatyczny, przyjacielski, rozrywkowy człowiek, a co najważniejsze ciągle idzie do przodu. Śpiew to dla niego przyjemność, chociaż ma już za sobą wiele nagród w festiwalach. Miał okazje pokazać się publiczności w programie „Must be the music” jak i
na Festiwalu OFPA. Na co dzień pracujący specjalista pilnujący jakości w branży produkcyjnej.

Dawid Przybyło: pianista z niezwykłymi zdolnościami. Muzyka jest jego pasją. Uczęszcza do Żorskiej Szkoły Muzycznej. Uwielbia muzykę poważną i zwierzęta. Na co dzień skromny, przyjacielski i pełen uśmiechu. Gra na pianinie sprawa mu ogromną radość a każdy nowy utwór jest kolejnym wyzwaniem, które chce zrealizować.

Jakub Koniński:
dj, prezenter, wokalista. Od kilkunastu lat występujący na scenie dla przyjemności i serca do muzyki. Zawsze wiązał życie z muzyką dzięki której życie potoczyło się inaczej niż się spodziewał. Aktualnie niestety nie może działać w swojej pasji przez obecną sytuację. Ma za sobą wiele życiowych osiągnięć a przede wszystkim nie boi się ryzyka. Pomysły ciągle narastają w jego głowie by wszystkich zarazić miłością do muzyki oraz pokazać jak wielka ma wartość.

 

 

 

Link do zbiórki na rzecz DPSu w Żorach:

https://pomagam.pl/razemniesmydobro

Galeria

Image alt

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.