post image
Policjanci z Boguszowic / Policja

Policjanci z komisariatu w Boguszowicach otrzymali słodkie podziękowanie za pomoc w czasie kwarantanny. Jedna z rodzin postanowiła wyrazić swoją wdzięczność, przekazując piękny tort. Jest naprawdę symboliczny - jest na nim radiowóz policyjny i symboliczny obraz życia na kwarantannie...


- Stan epidemii to czas wytężonej pracy dla policjantów w całym kraju. Sytuacja w naszym regionie sprawia, że to szczególnie trudny okres także dla rybnickich policjantów, którzy w ciągu ostatnich tygodni przeprowadzili tysiące kontroli miejsc pobytu osób na kwarantannie. Każdego dnia mundurowi otrzymują setki adresów do sprawdzenia, a tych niestety systematycznie przybywa. Oprócz weryfikacji stosowania się do ograniczeń, policjanci udzielają pomocy i wsparcia osobom, które tego potrzebują. Stróże prawa otrzymali już wiele miłych i ciepłych słów od mieszkańców za okazaną pomoc w tym trudnym czasie - komentuje komenda policji.

- Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Rybnika i powiatu rybnickiego za każdy gest wsparcia lub wdzięczności. Wyrażamy uznanie dla mieszkańców, którzy stosują się do obowiązujących ograniczeń. Wszystkim życzymy jak najwięcej zdrowia - dodają policjanci.

Galeria

Image alt Image alt

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.