post image
Klaudia Peterko z Rybnika / Mat. prasowe MISS ŚLĄSKA


Zgrupowania finalistek Miss Śląska 2020 i Miss Śląska Nastolatek 2020 rozpocznie się w sobotę w Jeleśni. W niedzielę w ośrodku Vesta odbędzie się gala finałowa, która wyłoni najpiękniejsze w tym roku dziewczyny Śląska i Zagłębia.

Zwyciężczynie zmagań w urokliwych podbeskidzkich plenerach zakwalifikują się do ćwierćfinału Miss Polski 2020. Na miejscu będą również przedstawiciele konkursu Miss Polski, którzy być może przydzielą niektórym uczestniczkom "dzikie karty" do udziału w kolejnym etapie zmagań. Nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki. Kto wie, być może któraś z tych pięknych dziewczyn zdobędzie później tegoroczny tytuł Miss Polski!

Kandydatki zaprezentują się w sukniach wieczorowych, bieliźnie, sukniach ślubnych, casual i strojach sportowych. Na laureatki czekają wspaniałe nagrody.

Gośćmi specjalnymi gali będą Miss Polski 2019 Magdalena Kasiborska i Miss Polski Nastolatek 2019 Magdalena Michalska.

Prezentujemy kandydatki z naszego regionu:


Karolina Mikosz
, Czerwionka-Leszczyny, 19 lat

Pasją Karoliny jest rysowanie, które jest wspaniałym sposobem na relaks i wyciszenie. Nie wyobraża sobie życia bez tańca, który towarzyszy jej codziennie. Pozowanie do zdjęć sprawia Karolinie wiele przyjemności. Aby dbać o figurę oraz kondycję fizyczną uprawia sport. Chętnie uczy się języków obcych.


Wiktoria Pas
, Jastrzębie-Zdrój, 18 lat

Wiktoria interesuje się sportem. Jej największą pasją od dziecka jest taniec. Spędza także aktywnie czas na siłowni. Interesuje się muzyką, jest absolwentką szkoły muzycznej. Uwielbia podróżować, zwiedzać nowe miejsca i poznawać kulturę innych państw. W wolnym czasie ogląda filmy i słucha muzyki. Swoją przyszłość chciałaby związać z medycyną, którą planuje studiować.


Sandra Paszek
, Skrzyszów, 20 lat

Sandra, od najmłodszych lat interesuje się kryminologią oraz pracą w policji stąd nie przypadkowo wybrała kierunek studiów (bezpieczeństwo wewnętrzne – kryminologia i kryminalistyka). Uwielbia podróże podczas, których może poznawać świat. Na codzień prowadzi zdrowy styl życia. Wolny czas poświęca na czytaniu książek, słuchaniu muzyki oraz rozwój w zakresie stylizacji paznokci.Klaudia Peterko
, Rybnik, 18 lat

Głównym hobby Klaudii, od lat dziecięcych jest wszystko co jest związane z plastyką - szczególnie rysunek. Dzięki systematycznemu oddaniu pasji udało się Klaudii zdobyć wiele osiągnięć w tej dziedzinie. W czasie zimy jej ulubioną dyscypliną sportową jest jazda na desce snowboardowej, a w okresie letnim bieganie. Uwielbia także podróżować, ponieważ zdaniem Klaudii podróżując kształtujemy nie tylko swoją wiedzę o najdalszych zakątkach świata, ale również kształtujemy samych siebie i swój charakter. Interesuje się modą oraz zespołem Queen, którego muzyka jest nieodłącznym elementem jej każdego dnia.


Dominika Sołtysińska
, Jankowice, 21 lat

Dominika interesuje się podróżami, które uważa za sposób na to by uczynić swoje życie pięknym i pełnym wspomnień, które zawsze będziemy mieć w sercu. Pasjonuje się nauką języków obcych, w szczególności: języka angielskiego i hiszpańskiego. Jej hobby to wizaż. W wolnych chwilach lubi gotować, czytać dobre książki i ćwiczyć fizycznie.


Daniela Szewczyk
, Żory, 19 lat
Uwielbia podróżowanie, zwiedzanie odległych i ciekawych miejsc na całym świecie, doświadczanie nowych sytuacji i poznawanie nowych ludzi. Fascynuje się tańcem mażoretkowym z którym związana była prawie 10 lat. Lubi sport w każdej postaci, a w szczególności siatkówkę, którą trenowała kilka lat. Pasją Danieli od najmłodszych lat jest rysunek i malarstwo sztalugowe na płótnie. W wolnym czasie śpiewa, a także zatapia się w książkach.


NastolatkiAgata Nowosielska, Knurów, 16 lat

Głównym hobby Agaty jest taniec. Od 4 lat tańczy w zespole mażoretek oraz solowo. W życiu kieruje się wieloma wartościami i zasadą, że jeśli bardzo komuś na czymś zależy, jest w stanie to osiągnąć. Ma za sobą wiele występów na scenie, jak również sporadyczne występy w telewizji. W wolnym czasie często spotyka się z przyjaciółmi i znajomymi. Od dziecka uprawia regularnie sport. Interesuje się również wizażem, modą oraz modelingiem. Uczestniczy w wielu sesjach zdjęciowych oraz aktywnie prowadzi swojego Instagrama. Kocha podróże.


Paulina Łabaj
, Orzesze, 17 lat

Głównym hobby Pauliny jest jazda na rolkach oraz łyżwach. W wolnym czasie rozwiązuje łamigłówki, w szczególności sudoku. Od niedawna zaczęła regularnie ćwiczyć, a także biegać. Kocha góry i długie, leśne spacery. Uwielbia także występować na scenie. Uczestniczy w konkursach recytatorskich, prezentując gwarę śląską. Uczy się stylizacji paznokci co sprawia jej ogromną przyjemność. Fascynuje się podróżami.


Oliwia Tercjak
, Radlin, 15 lat

Głównym hobby Oliwii jest sportowy taniec towarzyski. Trenuje go od 6 lat, jeździ na ogólnopolskie turnieje tańca zdobywając na nich liczne miejsca na podium. Uwielbia podróżować i aktywnie spędzać czas. Jest ciekawa świata. W wolnych chwilach zgłębia wiedzę dotyczącą języków obcych oraz historii. W przyszłości chce zostać prawnikiem lub zajmować się profesjonalnie tańcem. Marzy o założeniu własnej szkoły tańca.


Daria Filip
, Jejkowice, 17 lat

Głównym hobby Darii jest sport i taniec. 12 lat trenowała Ju-Jitsu zdobywając złote medale. Uwielbia tańczyć. Lubi pracę z ludźmi. Jest marzycielką i jednym z jej marzeń jest zostać prawnikiem korporacyjnym. Interesuje się modą i uwielbia pozować do zdjęć. Lubi słuchać muzyki, podróżować, oglądać filmy i śpiewać.

Do 1 sierpnia potrwają również wybory Miss Śląska 2020 i Miss Śląska Nastolatek 2020 Internetu, dziewczyny można zobaczyć na stronie https://www.facebook.com/MissSlaska/. Aby zagłosować na swoją kandydatkę, należy wysłać sms pod numer 7248. W treści smsa należy wpisać prefix SMN. oraz numer Kandydatki. Koszt smsa: 2,46 zł z VAT.

 

 

Galeria

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.