post image
Laureatki z Żor / Policja Żory


Uczennice klasy policyjnej z Zespołu Szkół nr 3 im. Zbigniewa Herberta  Nikola Rugor, Magdalena Jenderko i Karolina Wyleżoł laureatkami drugiej nagrody w konkursie plastyczno-filmowym pod hasłem "Stok nie jest dla bałwanów".

Zimowe zmagania rozstrzygnięto w pełni lata, zostały zorganizowane w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku" przez Komendę Główną Policji, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego, PZN oraz Fundację PZU.

- Dzieło naszych uczennic doceniło bardzo wymagające jury. Na konkurs wpłynęło blisko 1000 prac nadesłanych z całej Polski w trzech kategoriach wiekowych – informuje aspirant sztabowa Kamila Siedlarz, oficer prasowa żorskiej policji.

Dziewczęta zajęły zaszczytne drugie miejsce w kategorii praca plastyczna 11-16 latków. Otrzymały cenne nagrody ufundowane przez organizatorów oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Każda z nich dostała m.in. aparat fotograficzny, tablet, kask narciarski i dyplom.

Wyniki ogłoszono na finałowej gali w ramach 4. edycji akcji informacyjno-edukacyjnej na rzecz poprawy bezpieczeństwa na stokach. Z uwagi na stan epidemii nie została zorganizowana w Warszawie, dlatego też dzisiaj 30 lipca w żorskiej komendzie odbyło się uroczyste spotkanie z laureatkami konkursu.

Szef jednostki inspektor Grzegorz Grabiec złożył w imieniu Komendanta Głównego Policji gratulacje autorkom nagrodzonej pracy i wręczył nagrody.

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.