post image
Plakat wydarzenia / Materiały prasowe

Przed nami prawdziwe święto doskonałego humoru. Już po raz dwudziesty piąty zapraszamy na Rybnicką Jesień Kabaretową Ryjek! Bilety w sprzedaży od poniedziałku, 5 października!

- Jesteśmy w roku jubileuszu 25-lecia, jednak w dobie tzw. „nowej normalności” wszystko w kulturze i rozrywce zostało ograniczone do połowy i w takiej też połowicznej formule odbędzie się to legendarne wydarzenie pod hasłem RYJEK 24 i pół. Fetować w pełni będziemy za rok! - tłumaczą organizatorzy.

A co nas czeka w przedostatni weekend listopada? Trzy dni świetnej zabawy. W piątek 20 listopada w Teatrze Ziemi Rybnickiej odbędzie się Ryjkowa Gala Stand-upu. Zmierzą się: Ewa Błachnio, Grzegorz Dolniak, Tomasz Jachimek, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk, Szymon Łątkowski, Tomasz Nowaczyk, Michał Pałubski i Marcin Zbigniew Wojciech.

W sobotę 21 listopada w TZR Konkurs o Pół Koryta i Melodyjną nagrodę im. Artura. W konkursie udział wezmą: Formacja Chatelet oraz kabarety: Kałasznikof, Łowcy.B, Paranienormalni, Spółka z o.o., Trzecia Strona Medalu. Gwiazdą wieczoru będzie Kabaret Młodych Panów. Konkurs poprowadzi mistrz ceremonii Mariusz Kałamaga.


W niedzielę 22 listopada widzimy się przed telewizorami na Niejubileuszowym Koncercie Galowym, tradycyjnie w Polsacie, aby obejrzeć realizację the best off z minionych edycji.

Sprzedaż biletów na 20 i 21 listopada ruszy 5 października o godz. 12:00. Kosztują 80 zł (pierwszy dzień) i 120 zł (drugi dzień).

Komentarze

Dodaj Komentarz