post image
Policja.pl

Policjanci z jastrzębskiej drogówki zatrzymali pijanego 51-letniego mężczyznę, który spowodował kolizję. Kierujący miał w organizmie dwa promile. Jastrzębianin ukrywał się także przed wymiarem sprawiedliwości, a na swoim koncie ma już sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 11.00 w Jastrzębiu-Zdroju na ulicy Cieszyńskiej. Policjanci ustalili, że kierujący hondą jadąc ulicą Cieszyńską, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, doprowadzając do kolizji. Nikt z uczestników nie został ranny. Okazało się jednak, że 51-letni kierowca hondy był nietrzeźwy. Jastrzębianin miał w swoim organizmie 2 promile alkoholu. Dodatkowo okazało się, że 51-latek poszukiwany jest przez wymiar sprawiedliwości. Pojazd mężczyzny nie posiadał ponadto badań technicznych, oraz aktualnego ubezpieczenia OC. Samochód został odholowany na strzeżony parking.

Mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć wymierzoną mu karę.  Jastrzębianin odpowie za złamanie sądowego zakazu, jazdę w stanie nietrzeźwości oraz szereg popełnionych wykroczeń. Może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.