post image
zory.pl / Biznes 2021.

Miasto Żory zaprasza przedsiębiorców do udziału w bezpłatnej konferencji online podczas której będą mogli dowiedzieć się: jak prowadzić biznes w szybko zmieniającym się świecie i rzeczywistości?

Przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się także: jakie zmiany podatkowe ich czekają, jakie wsparcie mogą uzyskać i jak się przygotować do zmian w 2021 roku? Jak rozwijać swoją firmę w tych trudnych czasach? W którą stronę pójść? Jak się promować, gdzie szukać klientów, a nawet o tym jak radzić sobie z własnym stresem?

Konferencja Biznes 2021 jest wydarzeniem zorganizowanym dla właścicieli firm, którzy poszukują nowych rozwiązań, pomysłów, wiedzy i inspiracji w trudnej sytuacji gospodarczej, w jakiej się znajdujemy. W konferencji wystąpią właściciele firm i eksperci - praktycy, którzy są gotowi by podzielić się doświadczeniami, wiedzą i dobrymi praktykami. 

Konferencja odbędzie się w środę, 18 listopada w godzinach 9:00 – 17:00. Uczestnictwo jest bezpłatne. Miejsca są ograniczone – decyduje kolejność zapisów. Zapisy przyjmowane są przez stronę internetową.

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.