post image
facebook.com / Pet Patrol Rybnik

Ludzie, co z wami? Czy niektórych ominęła ewolucja i co za tym idzie, pozbawiła minimum ludzkich odruchów??? Wstyd!!!

Rybnik. Właśnie otrzymaliśmy zgłoszenie od świadka potrącenia kociaka. Kierowca przejechał kota i nawet nie raczył się zatrzymać. Pani się zatrzymała, chciała pomóc jeszcze żyjącemu kociakowi, ale kiedy sięgała po kocyk do bagażnika, nadjechał inny samochód i przejechał po leżącym na jezdni kocie!!! Oczywiście też się nie zatrzymał!!!

Niedobrze nam się robi na myśl, że takie bezduszne kreatury być może mieszkają w okolicy. Tak nie zachowuje się normalny człowiek, tak zachowuje się totalne dno... - informuje Pet Patrol Rybnik.

Sytuacja ta, to także przestroga dla właścicieli zwierząt, by nie wypuszczać ich bez opieki.

Komentarze

  • Janusz 12 listopada 2020 11:15Łatwo mówić -Jadę S1 ,ruch jak cholera . Sam mam pieska w aucie. Przed pojazd pcha mi sie zamyslony pies wolnosciowiec z pobliskiej wioski ,całe szczęście, że delikatnym manewrem ominąłem go , gdybym jednak to zrobił gwałtowniej to naraził bym innych uczestników ,piesek przebiegł cały i zdrowy ale co by było> gdybym go potracił ,miejsca na postój nie ma ,zatrzymanie się to zguba dla innych użytkowników ,Prokurator zarzucił by mi narażenie lub spowodowanie katastrofy. Proszę więc w artykule nie obrażać ludzi kierowców -więcej rozsadku... może calkiem niewinnych. Winni sa właściciele. Ja też mam psa i go pilnuje a jak nie upilnuje to będę winił siebie bo to tez łajza niesamowita.
  • Andrzej Andrzej 12 listopada 2020 14:00Janusz - to przecież cytat z pet patrolu, a nie obrażanie.

Dodaj Komentarz