post image
facebook.com / Szpital w Knurowie.

Pomoc fundacji to odpowiedź na apel władz szpitala w Knurowie. Łóżka trafiły już na tzw. oddział covidowy, gdzie będą użytkowane przez pacjentów z koronawirusem.

- W imieniu całego personelu Szpitala w Knurowie dziękujemy serdecznie Fundacji WOŚP za wsparcie i szybkie przekazanie sprzętu - przekazują władze szpitala.

WOŚP pomaga nie tylko szpitalowi w Knurowie.

- Wobec ogromnych zapotrzebowań na łóżka - realnie patrząc - możemy na jeden szpital zapewnić kupno 20 sztuk. Są to łóżka do intensywnej terapii - zapewnia Jurek Owsiak. 

Po apelu Jurka Owsiaka, Fundacja WOŚP otrzymała sporą liczbę próśb od szpitali o zakup łóżek dla pacjentów z COVID-19. 

- W tym tygodniu już pierwsze łóżka wyjadą z polskich fabryk do szpitali. Oczywiście zamawiamy kolejne - w miarę jak będą wyprodukowane, będą trafiać do kolejnych szpitali - podkreślił Owsiak.

Od początku pandemii fundacja WOŚP przekazała sprzęt o wartości niemal 50 milionów PLN, m.in.: 200 łóżek przeznaczonych na stanowiska intensywnej opieki medycznej, 34 respiratory  i 2,6 miliona trójwarstwowych maseczek chirurgicznych. 

Komentarze

  • supermek2684 BANDA WOSP -OWSIAK OSZUST MILIONER NIEROZLICZONE FAKTURY A BLOGER MATKA KURKA BATALIE SADOWE WIDAC PASUJE JEDNORAZOWE AKCJE WUJKA DOBRY ZAMARYTANIN NA CHWILE A PRAWDABANDA WOSP -OWSIAK OSZUST MILIONER NIEROZLICZONE FAKTURY A BLOGER MATKA KURKA BATALIE SADOWE WIDAC PASUJE JEDNORAZOWE AKCJE WUJKA DOBRY SAMARYTANIN NA CHWILE A PRAWDA CHCIWIEC TOTALNY ANTYPOLSKI Z RODZINY KOMUNISTOW CZYLI CHCIWE SPRAWKI A MILIONY NA KONTACH RODZINKI MELON FUINDACYJKI A TWARZ OSZUST TOTALNY DRAN WOLONTARIUSZE NIE MAJA PIENIEDZY POMYSŁY CHCIWE A REZYDENCJO PER OWSIAK TO JEST DOPIER TEMAT OWSIAKOWA RODZINKA A KASA MIESZKANIE ?!!

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.