Dominik Gajda.

W dzisiejszym spotkaniu rybniczanki pewnie wygrały spotkanie II ligi koszykówki, choć nie był to łatwy mecz. Szczególnie było to widoczne w początkowych minutach spotknia. Brakowało agresji w grze rybniczanek, które także w ataku nie potrafiły zagrozić rywalkom. Rybniczanki przegrały pierwszą kwartę wynikiem 11:14.

Jednak już w drugiej kwarcie wiele zmieniło się w grze RMKS'u. Zawodniczki pewnie ją wygrały, wynikiem 31:11.

Po trzeciej kwarcie w meczu było już 63:45, zaś zwycięstwo rybniczanek było już niemal pewne.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 84:54.

Wynik ten to zasługa przede wszystkim Agnieszki Cwill, która w całym meczu zdobyła 32 punkty.

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt