Dominik Gajda.

Na początku pierwszej tercji to goście byli górą. Już w 2. minucie zdobyli bramkę po kontrze, którą zakończył Jesper Viikila. Jastrzębianie zdołali odpowiedzieć już osiem minut później, dzięki dobrej grze Jirziego Klimiczka. Jednak tuż przed końcem pierwszej tercji, to goście ponownie zdobyli bramkę. Prowadzenie na 2:1 dla Sanoka odzyskał Elo Eetu.

Podczas drugiej tercji mogliśmy zauważyć zdecydowanie lepszą grę jastrzębian. Już w 20. sekundzie JKH wyrównał wynik spotkania, dzięki trafieniu Kamila Górnego. Minutę później swój punkt dołożył także Kamil Wałęga. Na końcowy wynik złożyły się również bramki Jirziego Klimiczka, Jana Sołtysa i Radosława Sawickiego.

6 grudnia 2020, Jastrzębie-Zdrój, 17:00
JKH GKS Jastrzębie - Ciarko STS Sanok 6:2 (1:2, 5:0, 0:0)

6:2 Sawicki (Bryk, Górny) 37:39 5/4

JKH GKS Jastrzębie: Nechvatal (od 40:01 Marek) - Bryk, Górny, Sawicki, Rac, Kasperlik - Klimiczek, Sevcenko, Wróbel, Hovorka, Phillips - Jass, Horzelski, Paś, Wałęga, Sołtys - Gimiński, Kostek, Pelaczyk, R. Nalewajka, Ł. Nalewajka.