Dominik Gajda.

W dzisiejszym siatkarskim spotkaniu drużyna z Rybnika nie poradziła sobie z przyjezdną drużyną z Będzina.

Podczas pierwszego seta to goście okazali się silniejsi. Pierwszą partię wygrali wynikiem 25:15. Podobnie było w drugim secie, który zakończył się 25:22 dla MKS-u.

Dopiero w trzeciej partii do głosu doszli rybniczanie. Zwyciężyli 25:21, co pozwoliło na dalszą grę w kolejnym secie. Jednak w czwartym secie, siatkarze z TS Volley Rybnik przegrali wynikiem 22:25. Cały mecz zakończył się szczęśliwie dla MTS-u, 3:1.

Po spotkaniu, w tabeli II ligi TS Volley Rybnik zajmuje 6. pozycję, z dorobkiem 14 punktów.

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt