Dominik Gajda.

Po 28 dniach przerwy między meczami, siatkarze Jastrzębskiego Węgla wrócili do gry. Nie trafili jednak na łatwe spotkanie, bo musieli podjąć lidera PlusLigi - ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle.

Mecz rozpoczął się od zwycięstwa siatkarzy z Kędzierzyna w pierwszym secie. Liderzy PlusLigi wygrali pierwszą partię 25:23.

Także drugi set padł łupem gości. Mimo zaciętej walki do końca, jastrzębianie przegrali drugą partię 25:27.

Siatkarze z Jastrzębia mieli więcej szczęścia w trzeciej odsłonie meczu i wygrali ją wynikiem 25:23. Tym samym rozpoczęli walkę o tie-breaka.

Niestety, w czwartym secie to kędzierzanie byli lepsi. Wynikiem 25:22 wygrali ostatniego seta w tym meczu.

Jastrzębski Węgiel – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (23:25, 25:27, 25:23, 22:25).

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt