Materiały prasowe.
Materiały prasowe.

Warsztaty ekologiczno-artystyczne w ramach kampanii „Zielona Wyspa Śląsk” są realizowane przez zespół Carrantuohill już od kilkunastu lat.

W tym roku - jak zwykle - miały się odbyć w marcu i kwietniu - ale z wiadomych względów odbyły się w listopadzie i grudniu… miały być „na żywo” - a są „online”… 

- Nie poddajemy się, niezależnie od okoliczności realizujemy to, co zaplanowaliśmy… i już wiemy, że warto, bo dzieci na lekcjach przed monitorami są zachwycone ! 

Wartością dodaną jest fakt, że mimo iż akcja oficjalanie zakończyła się z końcem listopada, to nasze nagrania są wciąż aktualne i dostępne na kanale YT oraz witrynie www.zielonawyspaslask.pl i zachęcamy nauczycieli prowadzących obecnie lekcje przez internet do wykorzystania tych materiałów w swoich zajęciach. Gotowe lekcje o ekologii wraz z naszą piosenką - za darmo! - informują organizatorzy.

Warsztaty mogły się odbyć dzięki partnerom akcji.

- Dziękujemy bardzo za pomoc ze strony naszych partnerów - GAZ SYSTEM i ENOWINY.PL - dzięki którym udało się spełnić nasze zamierzone plany pomimo trudności dzisiejszych czasów - dodają organizatorzy.

 

Aby obejrzeć warsztaty, wystarczy odwiedzić kanał na YouTube Zielona Wyspa Śląsk. To świetna propozycja poprowadzenia ciekawych lekcji przez nauczycieli!

Komentarze

Dodaj komentarz