post image
Materiały prasowe.

Do podpisania umowy współpracy doszły z wykorzystaniem technologii informatycznych. W imieniu uczelni wyższej umowę podpisał dr Bartosz Chorkowy – dziekan wydziału.

- Rzeczywiście doszło do podpisania takiego porozumienia w warunkach zdalnych. Jesteśmy przekonani, że pandemia się skończy, że otworzymy drzwi szkoły dla naszych uczniów. I my tym uczniom musimy na ten czas zaproponować jak najwyższy standard kształcenia, jak najszersze możliwości. Dlatego, mimo utrudnień, należy dbać o to już teraz. W nowoczesnych technologiach nie ma nic złego, tym bardziej że wykorzystujemy je w takim celu, jak ten – informuje dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych Maria Lach.

Na czym będzie polegała współpraca? Uczniowie, nauczyciele i pracownicy uniwersytetu skupią się na podkreśleniu walorów wspólnych działań edukacyjnych.

- Planujemy wymianę doświadczeń edukacyjnych, kładziemy również duży nacisk na stworzenie warunków dla rozwoju indywidualnych zainteresowań i pasji młodzieży, szczególnie zaś cenna jest popularyzacja wiedzy ekonomicznej wśród uczniów naszej szkoły – wyjaśnia dyrektor szkoły. 

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.