post image
Archiwum / Muzyk zespołu Hertz Klekot w puszcze WOŚP.

Początkowo 29. finał WOŚP miał odbyć się już za tydzień, 10 stycznia 2021 roku. 

- Kochani! Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy była gotowa, by 10 stycznia po raz 29. grać nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. 1362 Sztaby, mimo pandemii, bardzo, bardzo wiele osób chciało z nami grać. Pokonaliśmy mnóstwo różnych przeciwności, aby zorganizować Sztaby, i nadal jesteśmy gotowi, jesteśmy w blokach startowych, aby zagrać i zbierać pieniądze, aby ratować zdrowie i życie Polaków - informował w grudniu Jurek Owsiak.

Ostatecznie 29. finał WOŚP odbędzie się w ostatni dzień stycznia.

- Ale 31 stycznia, ostatniego dnia stycznia 2021 roku będziemy znowu razem ze sobą.  Już jesteśmy – nasze puszki już stoją w bardzo wielu miejscach. Nasi wolontariusze są gotowi, aby zagrać po raz 29-ty. [..] 31 stycznia gramy w 29 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zróbmy wszystko, aby hasło wygramy, było tym hasłem, które jednoczy nas wszystkich. Ludzi dobrych, ludzi, którzy patrzą na nasz kraj z optymizmem, którzy chcą, aby ten kraj był szanowany wszędzie na całym świecie - dodaje Jurek Owsiak.

Tegoroczna zbiórka dedykowana będzie wsparciu oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Włączy się w nią 120 tys. wolontariuszy, zarejestrowanych w sztabach na całym świecie. Zbiórka będzie realizowana także przy wykorzystaniu kanałów elektronicznych.  

Nadal można zostać wolontariuszem.

- W związku z przełożeniem terminu 29 finału WOŚP, zostaje wydłużony okres rejestracji wolontariuszy. Zapraszamy do zapisów na http://iwolontariusz.wosp.org.pl Mamy jeszcze trochę miejsc - informował w grudniu sztab WOŚP z Rybnika.

Więcej informacji o tym jak zostać wolontariuszem w naszym regionie, znajdziemy tutaj.

Obecnie wolne miejsca dla wolontariuszy znajdziemy także w sztabach w Jastrzębiu-Zdroju, Kuźni Raciborskiej czy Pszowie.

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.