Dominik Gajda / Archiwum.
Dominik Gajda / Archiwum.

Obecna sytuacja nie pozwala kibicom wrócić na trybuny. Dlatego też JKH GKS Jastrzębie postanowił uhonorować tych, którzy zakupili w biurze klubu na Jastorze karnety na sezon 2020/2021. 

- W ten sposób osoby te finansowo przyczyniły się do osiąganych przez nasz zespół sukcesów. Kibice ci w ramach rekompensaty otrzymają od nas możliwość oglądania całkowicie za darmo transmisji wszystkich domowych meczów JKH GKS Jastrzębie, które będą pokazywane za pośrednictwem portalu polskihokej.tv do końca fazy zasadniczej - czytamy na stronie klubu.

Najbliższa transmisja będzie miała miejsce już w najbliższy piątek, podczas gdy jastrzębianie zmierzą się u siebie z Comarch Cracovią. By skorzystać z możliwości obejrzenia meczu, należy wejść na stronę jastrzebie.polskihokej.tv/, gdzie najpóźniej w dniu rozegrania spotkania zaprezentowany zostanie jednorazowy link do transmisji. Kolejno w polu "Dostęp dla Karnetowiczów" trzeba wpisać dziesięciocyfrowy kod karnetu, który znajduje się obok kodu kreskowego zakupionego w biurze klubu dokumentu. Logowanie do transmisji możliwe jest na 20 minut przed transmisją.

info: jkh.pl

Komentarze

Dodaj komentarz