Dominik Gajda.

– Musimy pozbierać się po naszym prawdopodobnie najsłabszym meczu w tym sezonie i powrócić na zwycięską ścieżkę. Przed nami trudne zadanie, bo zespół z Warszawy ustabilizował swoją formę. Na wyjeździe udało nam się wygrać i jestem przekonany, że u siebie również jesteśmy w stanie to powtórzyć. Naszym celem są trzy punkty – mówił przed wtorkowym spotkaniem Lukas Kampa.

Początek spotkania układał się po myśli siatkarzy z Jastrzębia. Pierwszego seta wygrali 25:18. Również w drugiej partii jastrzębianie pokonali gości wynikiem 25:23.

Niewiele brakowało, by także trzeci set padł łupem pomarańczowych. Niestety ostatnie minuty trzeciej partii to przewaga przyjezdnych, którzy wygrali ją 27:25.

W czwartym secie również lepsi okazali się siatkarze z Warszawy. Swoją siłę pokazali w tie-breaku, wygrywając go 15:9 i całe spotkanie 3:2.

12.01.2021 - Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębski Węgiel - Verva Warszawa Orlen Paliwa 2:3 (25:18, 25:23, 25:27, 19:25, 9:15).

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt