Archiwum Bezpłatna Komunikacja Miejska z powodzeniem funkcjonuje w Żorach już od 1 maja 2014 roku
Archiwum Bezpłatna Komunikacja Miejska z powodzeniem funkcjonuje w Żorach już od 1 maja 2014 roku

Chodzi o nowy, nisko lub bezemisyjny tabor dla Bezpłatnej Komunikacji Miejskiej, z powodzeniem funkcjonującej w Żorach od 1 maja 2014 roku.

- Uczestnik konsultacji przeprowadzonych przez wydział strategii miasta przedstawił propozycje polegające na optymalizacji funkcjonowania Bezpłatnej Komunikacji Miejskiej pod kątem lepszej przepustowości. Wskazał też pomysły związane z uzupełnieniem taboru o autobusy niskoemisyjne (spełniające normy emisji spalin EURO 6) bądź zeroemisyjne (elektryczne) klasy MEGA – informuje biuro promocji, kultury i sportu urzędu miasta. 

Po analizie stwierdzono, iż uwagi merytorycznie odnoszą się do treści konsultowanego dokumentu. Zostaną więc uwzględnione w strategii elektromobilności. 

Dokument dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu GEPARD II – transport niskoemisyjny - Część 2) Strategia rozwoju elektromobilności. 
 

Komentarze

  • supermek2684 Chodzi o nowy, nisko lub bezemisyjny tabor dla Bezpłatnej Komunikacji Miejskiej, z powodzeniem funkcjonującej w Żorach od 1 maja 2014 roku. 22 stycznia 2021 11:17MIMO ZADŁUZENIA FUNKCJONUJA NIESAMOWIE A RYBNIK STACZA SIE NA NIC NIE MA DO PORZADKU TYLKO NARZEKANIA PIOTRA KUCZERY ZE NIE MA PIENIEDZY A WALDEMAR SOCHA CIAGLE IDZIE DO PRZODU NIEBYWAŁE TERAZ TO ZORY BEDA CORAZ LEPSZE A TEN SAM NURT POLITYCZNEJ RODZINKU FAMILIJI ?!!
  • supermek2684 WIDAC BUSY NA ELEKTRYKE PLANY W RYBNIK KUCZERA NIE MA TYLKO GAZOBUSY TO ZORY PREZYDENTA SOCHY ZROBIA NIEBYWAŁE WIDAC ZORY DALEJ PRA DO PRZODU A RYBNIK Z KUCZERA 22 stycznia 2021 11:06WIDAC BUSY NA ELEKTRYKE PLANY MAJA MOZLIWE NA EKOJAZDA ZORY !! W RYBNIK KUCZERA NIE MA TYLKO GAZOBUSY TO ZORY PREZYDENTA SOCHY ZROBIA NIEBYWAŁE WIDAC ZORY DALEJ PRA DO PRZODU A RYBNIK Z KUCZERA Z PRZODU BEZNADZIEJA KOMPLETNA WSZYSTKO ZORY NA PLUS MOZLIWE A RYBNIK NIEMOZLIWE NIEPRAWDOPODOBNE ??!! ŁUKASZ Z RYBNIK NOWINY

Dodaj komentarz