post image
Straż Miejska w Rybniku.

Przed nami trzecia odsłona mistrzów parkowania z Rybnika. Mimo pojawiających się w sieci apeli, kierowców, którzy nie stosują się do znaków drogowych nie brakuje. Straż Miejska w Rybniku opublikowała właśnie kolejną dawkę mistrzów ostatniego tygodnia.

- Naruszenie warunków dopuszczalności postoju pojazdem na chodniku, pozostawienie pojazdu w miejscu do tego niewyznaczonym w strefie zamieszkania, niszczenie zieleni, czy niestosowanie się do znaków poziomych i pionowych - to najczęstsze wykroczenia ujawniane przez strażników miejsckich w Rybniku - informuje SM Rybnik.

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt

Komentarze

  • Seba 18 stycznia 2021 12:44Zapraszam Straż Miejską pod komendę Policji w Rybniku - auta stoją zaparkowane na chodnikach i trawnikach. I jakoś nikt nie ma ochoty zrobić z tym porządku. Ciekawe dlaczego...?
  • monika cała prawda 18 stycznia 2021 13:49no tak sprawa parkowania jest ważna ważna ale czy nie ważniejsze są na przekręty Pisu sprawa rejonu Wałbrzycha niech to wytłumaczą a jesli chodzi o szczepienie czy ktoś w wieku 90 i 85 lat musi czekac kilka miesięcy bo 90 latek musi czekać prawie 2 miesiace a 85 prawie 5 miesięcy

Dodaj komentarz