KMP Jastrzębie Zdrój.
KMP Jastrzębie Zdrój.

-Wszyscy oczekujemy, by nasze najbliższe otoczenie było czyste, zadbane i estetyczne. Chcielibyśmy móc wyjść na spacer z dziećmi lub wnukami, przysiąść na ławce i spokojnie obserwować, jak nasi najmłodsi bawią się ze swoimi rówieśnikami na placu zabaw lub bezpiecznie korzystają z przepięknego szlaku rowerowego. Niestety, są w naszym środowisku osoby, które zupełnie bezmyślnie popełniają akty wandalizmu na miejskiej infrastrukturze - rozpoczyna swój apel jastrzębska policja.

Akty wandalizmu nasilają się na Żelaznym Szlaku Rowerowym w Jastrzębiu-Zdroju. Policja prosi o informowanie ich o niepokojących sytuacjach. 

-  Potrzebny jest brak przyzwolenia na akty wandalizmu, które powinny spotykać się z naszym zdecydowanym protestem, a nie cichym przyzwoleniem. Milczenie oznacza akceptację. W przypadku aktów wandalizmu najważniejszy jest czas reakcji odpowiednich służb, dlatego apelujemy do świadków tego typu zdarzeń – nie zwlekajcie z powiadomieniem Policji. Szybka interwencja zwiększa szansę na ujęcie sprawców - dodają.

Wszelkie akty wandalizmu można zgłaszać pod numerem telefonu 112, 997 lub 47 85 542 00.

Komentarze

Dodaj komentarz