post image
Archiwum.

Zmiany związane są z budową kanalizacji sanitarnej i przebudową sieci wodociągowej. Z uwagi na technologię robót nie ma możliwości utrzymania ruchu kołowego.

- Droga będzie zamknięta od skrzyżowania z ulicą Rybnicką (droga krajowa nr 78) na odcinku 100 m w kierunku Czyżowic. Na wlocie drogi w Czyżowicach oraz na ulicy Rybnickiej w Gorzycach będzie umieszczone oznakowanie informujące o braku możliwości przejazdu - informuje Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim.

Wykonawca poinformował, że zamknięcie odcinka drogi będzie trwało około miesiąca. W związku z prowadzonymi pracami, zmianie ulegnie również przebieg linii autobusowej numer 36 Wodzisław Śląski – Jastrzębie-Zdrój przez Czyżowice. Autobusy będą kursować przez Bełsznicę i Rogów, w związku z czym nie będą obsługiwane przystanki: Gorzyce Piaskowa Urząd Gminy, Gorzyce Piaskowa i Czyżowice Gorzycka.

Inwestorem jest Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wodzisławiu Śląskim, a wykonawcą firma Technical Solutions sp. z o.o. z Kędzierzyna-Koźla.

Komentarze

Dodaj komentarz