R. Lodziński / Materiały prasowe.
R. Lodziński / Materiały prasowe.

Ze względu na panujące obostrzenia sanitarne tymczasowo nie będą organizowane wydarzenia kulturalne w dotychczasowej formie. To jednak nie przeszkadza, aby mieszkańcom zapewnić dobrą zabawę.

- W piątek rozpoczynamy walentynkowy weekend. Wszyscy zakochani będą mogli zrobić sobie pamiątkowe selfie w okazjonalnej ramce w kształcie serca. Dla najbardziej aktywnych przygotowano drobne upominki – zapowiada Lidia Białecka, z punktu halo! Rybnik.

- Zapraszamy również do udziału w Walentynkowych Podchodach z halo! Rybnik, które odbędą się na terenie Śródmieścia. Ta plenerowa zabawa skierowana jest do par i całych rodzin, które spacerując po naszym pięknym mieście, będą odkrywać jego zakamarki. Mapa i wszelkie informacje pojawią się w punkcie - dodaje.

W galerii halo! Rybnik będzie można oglądać wystawę akwareli Macieja Kozakiewicza. W walentynkowy weekend o miłą atmosferę zadba Brewera Beer&Cafe, która zapewni możliwość zakupu na wynos kawy, herbaty, bezalkoholowego słodkiego grzańca oraz walentynkowych słodkości (piątek i niedziela: 15.00-18.00, sobota: 10.00-18.00).

Chwile w halo! Rybnik umili też muzyka rybnickich zespołów, którą będzie można również usłyszeć na deptaku (niestety w związku z ograniczeniami sanitarnymi z płyty CD…). Niedługo w ofercie punktu pojawi się możliwość zakupu albumów muzycznych i innych produkcji lokalnych artystów.

 

Komentarze

Dodaj komentarz