Dominik Gajda / Archiwum.
Dominik Gajda / Archiwum.

Błękitna Wstęga Balatonu to klasyczny cross w terenie leśnym. Urozmaiceniem dla biegaczy jest ukształtowanie terenu z trasami wiodącymi przez malownicze ścieżki leśne Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton”, gdzie znajduje się wiele podbiegów oraz zbiegów. Trasa w głównej mierze biegnie ścieżkami szutrowymi oraz leśnymi duktami z niewielkim fragmentem asfaltu.

Wszystko na to wskazuje, że impreza odbędzie się 11 kwietnia 2021 roku na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" w Wodzisławiu Śląskim. O ile nie przeszkodzą temu dodatkowe obostrzenia.

Uczestnicy mogą wziąć udział w:

  • biegach dziecięcych od 200 do 1600 metrów,
  • biegu na 5 kilometrów i biegu głównym na 10 kilometrów.

Biuro zawodów będzie mieściło się w na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton". Szczegółowa lokalizacja zostanie podana bezpośrednio przed imprezą. 

Jak zapisać się na bieg?

Zgłoszenia przyjmowane będą poprzez wypełnienie formularza lub w biurze zawodów w miarę wolnych miejsc. Formularz dostępny jest kilkając tutaj. Opłaty startowe wynoszą od 10 złotych do 70 złotych, w zależności od dystansu i terminu, w którym nastąpi rejestracja.

Ze względów bezpieczeństwa oraz obostrzeń sanitarnych w biegu na 5 kilometrów wprowadza się limit startujących 100 osób, w biegu na 10 kilometrów wprowadza się limit startujących 100 osób. W biegach dla dzieci i młodzieży wprowadza się limit startujących 150 osób. Limity mogą ulec zmianie.

Komentarze

Dodaj komentarz