Dominik Gajda / Archiwum.

W sobotnim spotkaniu GKS zremisował ze Skrą 1:1. Pierwszą bramkę zdobył w 16. minucie Daniel Rumin. Bramka dla jastrzębian padła po rzucie karnym. Wyrównanie nastąpiło w drugiej połowie meczu. W 57. minucie spotkania, bramkę dla Skry zdobył Karol Noiszewski.

13 lutego, Rybnik, godz. 12:30
GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 1:1 (1:0)
1:0 - Daniel Rumin 16' (rzut karny)
1:1 - Karol Noiszewski 57'

GKS Jastrzębie (I połowa): Mariusz Pawełek - Dominik Kulawiak, Aleksander Komor, Kryspin Szcześniak, Dawid Witkowski, Lukas Bielak, Farid Ali, Marek Mróz, Łukasz Zejdler, Kamil Jadach, Daniel Rumin.

GKS Jastrzębie (II połowa): Grzegorz Drazik - Dominik Szczęch, Mateusz Słodowy, Mateusz Bondarenko, Jakub Niewiadomski, Lukas Bielak (63. Tomasz Dzida), Farid Ali (63. Kamil Jadach), Marek Mróz (63. Łukasz Zejdler), Daniel Feruga, Jakub Apolinarski, Daniel Szczepan.

źródło: gksjastrzebie.com