Ruszyła rekrutacja zimowa w Wydziale Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Jastrzębiu-Zdroju!

To Uczelnia o profilu praktycznym – to czego nauczysz się na studiach niewątpliwie przyda Ci się w pracy oraz zdobędziesz kwalifikacje, których będą od Ciebie wymagali przyszli pracodawcy. Uczelnia wychodzi swoim studentom naprzeciw! Właśnie ruszyła promocja walentynkowa dzięki której możesz sporo zaoszczędzić!

Na jakich kierunkach można studiować?

Wydział Nauk Społecznych w Jastrzębiu-Zdroju wyróżnia dostępność studiów I stopnia na kierunku psychologia. Kierunek ten zajmuje się nauką o naturze człowieka, która obejmuje złożoną i interdyscyplinarną wiedzę. Studenci psychologii odkrywają mechanizmy ludzkiej psychiki oraz badają świadomość oraz mechanizmy zachowania człowieka. Uczelnia kształci w zakresie praktycznym, co jest realizowane poprzez warsztaty i praktyki w zawodzie.  Uczelnia posiada także bogatą ofertę studiów podyplomowych. Kierunki obejmują zakres bezpieczeństwa, psychologii, zarządzania oraz pedagogiki.

Co jeszcze oferuje uczelnia w Jastrzębiu-Zdroju?

Uczelnia posiada bogatą ofertę bonifikat dla kandydatów na studia, m.in. dla maturzystów, pracowników służb mundurowych, partnerów WSB i wiele innych.

- Uczelnia w swojej ofercie wsparcia finansowego posiada szereg możliwości, z których studenci mogą korzystać już od pierwszego roku studiów. Bonifikaty przygotowane są z myślą o naszych absolwentach, jak i kandydatach, którzy po raz pierwszy ubiegają się na studia w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu – tłumaczy Monika Przybył specjalistka ds. informacji i rekrutacji.

Aktualnie w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa trwa walentynkowa promocja, dzięki której możesz sporo zaoszczędzić. Wszelkie informacje oraz regulamin dostępny jest w aktualnościach na stronie internetowej Uczelni.

Zainteresowany/na? Odwiedź Nas na www.wsb.net.pl

Komentarze

Dodaj komentarz