post image
Robert Lewandowski.

"Utrzymać oddech" to historia nie tylko o walce o każde pojedyncze życie, ale i batalii o przetrwanie zakładów górniczych. O być albo nie być wszystkich, którzy z branżą wydobywczą są związani. Kopalnia nie może się zatrzymać. Tu lockdown nie jest możliwy - podkreśla Aneta Czarnocka-Kanik, jedna z współautorek książki.

Zdjęcia, które znalazły się w fotoksiążce, były także elementem wystawy "Utrzymać oddech". Powstał bardzo bogaty materiał, w sumie kilka tysięcy zdjęć. Fotografie do wystawy wybrali znani śląscy fotoreporterzy Arkadiusz Gola i Arkadiusz Ławrywianiec.

Autorami albumu są Aneta Czarnocka-Kanik, Maciej Kanik oraz Michał Kaczorek z Klubu Fotograficznego Niezależni z Jastrzębia-Zdroju.

Jak wygrać fotoksiążkę?

Wystarczy pod postem konkursowym na naszym Facebook'u, umieścić komentarz, w którym dodane zostanie dowolne zdjęcie wykonane przez Was. Pokażcie jakimi jesteście fotografami!

Konkurs trwa od 23.02.2021 do 26.02.2021. Wyniki konkursu 26 lutego.

Regulamin dostępny tutaj.

Zobaczcie także galerię zdjęć z wystawy.

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt

Komentarze

Dodaj komentarz