post image

Nasza przeznaczona dla entuzjastów innowacji strona startup.pfr.pl pokazuje swoją nową odsłonę. Chcemy dać Wam przede wszystkim solidną dawkę wiedzy i aktualności ze świata start-upów, ale też ciągle zapewniać Wam informacje o programach rozwojowych - grupy PFR i nie tylko.

Start-upy to ciągły rozwój, dlatego i my chcemy się rozwijać. W 2020 r. portal startup.pfr.pl odwiedziło 220 tys. osób, a ponad 4000 zakończyło dostępne na nim kursy online – dowiadując się choćby jak pozyskać finansowanie na rozwój firmy, czy ucząc się jak stworzyć model biznesowy za pomocą narzędzia Lean Canvas. W tym roku koncentrujemy się na dostarczaniu Wam świeżych informacji ze świata technologii. Chcemy też, żeby były pokazywane w sposób pozwalający na szybkie ich znalezienie. Dlatego zmieniliśmy przede wszystkim stronę główną – gdzie znajdziecie więcej nowych i ciekawych materiałów – zarówno Aktualności, jak i edukacyjnych treści z Bazy Wiedzy.

- czytamy na stronie pfr.pl

Strona, która została uruchomiona po raz pierwszy w 2017 roku prezentuje ofertę Grupy PFR dla młodych oraz innowacyjnych firm z sektora MŚP. Głównym celem portalu jest pomoc w poszukiwaniu instrumentów, które przyczynią się do rozwoju projektu na każdym jego etapie. 

Zainteresowany startupowiec poprzez stronę może uzyskać informacje o takich tematach jak:

  • Średnie i długoterminowe inwestycje (VC)
  • Regionalne i lokalne wsparcia
  • Nowe stosowane technologie
  • Ruszające startupy

Na stronie między innymi znajdziemy także bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej, na której są prowadzone kursy online przez doświadczonych ekspertów. Po zakończeniu kursu uczestnik otrzymuje certyfikat zdobytych umiejętności. Dla startupowców udostępniona jest również szeroka "Baza wiedzy", w której można znaleźć treści i materiały, które pomogą rozwinąć swoje umiejętności, ale przede wszystkim biznes.

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.