UM Jastrzębie-Zdrój.
UM Jastrzębie-Zdrój.

Łukasz Jagła to pełen pasji sportowiec, model i twórca internetowy. Na co dzień szkoli grupy młodzieżowe oraz prowadzi zajęcia indywidualne. Pomaga zawodnikom podnosić swoje umiejętności piłkarskie. Stara się uczyć najmłodszych, jak przygotować się na to, co czeka ich w przyszłości, nie tylko sportowej.

- Moim zadaniem jest wykształcić u młodych ludzi, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z piłką nożną, odpowiednie nawyki oraz zachowania. Myślę, że przekazane rady pomogą moim podopiecznym nie tylko w sporcie, ale również w życiu - podkreśla Łukasz Jagła.

 Od najmłodszych lat mężczyzna interesuje się sportem. Od zawsze też dbał o swój wygląd i wizerunek publiczny. Brał udział w kilku teledyskach i wielu sesjach zdjęciowych, współpracował również z kilkoma markami.

- Co skłoniło mnie do wzięcia udziału w konkursie na Mistera Polski 2020? Była to całkowicie spontaniczna decyzja. Paru moich znajomych z Instagrama wysłało mi post z informacją, że wkrótce odbędzie się casting. Decyzje podjąłem z dnia na dzień. Zwykle kieruje się swoimi zasadami, które pomogły mi przejść przez różne etapy w życiu. Podejmuje nowe wyzwania i szukam czegoś w czym mógłbym być dobry. Cały czas przecieram oczy ze zdumienia, bo nie jest to wcale takie proste, jak mi się wydawało. Bardzo podoba mi się forma łączenia sportu oraz pracy nad sobą z modelingiem. Myślę, że potrafiłbym się zaadaptować w tym świecie na dłużej i czerpałbym z tego sporą radość - wskazuje Łukasz.

25-latek podkreśla, że na co dzień ważne jest zbudowanie pozytywnych nawyków, które poprawiają codzienne funkcjonowanie oraz jakość życia: rozciąganie, techniki oddechowe, zimny prysznic, medytacja, śniadanie i, oczywiście, praca z podopiecznymi oraz treningi. 

źródło: UM Jastrzębie-Zdrój.

Komentarze

Dodaj komentarz