KMP Jastrzębie Zdrój.
KMP Jastrzębie Zdrój.

Jastrzębscy kryminalni zatrzymali 39-letniego jastrzębianina poszukiwanego przez sąd. Mężczyzna miał do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności, ale ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Podczas zatrzymania stróże prawa znaleźli w jego mieszkaniu ponad 130 gramów różnych narkotyków oraz kilka noży, toporek, pałkę teleskopową, 2 jednostki broni i 3 wagi elektroniczne.

Mundurowi od pewnego czasu poszukiwali mężczyzny, ponieważ nie stawiał się on w wyznaczonym czasie w areszcie, celem odbycia kary.

- Gdy kryminalni wytropili i zatrzymali poszukiwanego, ujawnili przy nim rękawice bokserskie, w których znajdowało się kilka tysięcy złotych. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci zabezpieczyli ponad 130 gramów marihuany i mefedronu oraz innych narkotyków. Kryminalni zabezpieczyli także między innymi: noże, toporek, pałkę teleskopową, 2 jednostki broni w tym pistolet gazowy, 47 sztuk amunicji oraz wagi elektroniczne - informuje jastrzębska policja.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie 39-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za który grozi mu kara nawet 3 lat więzienia.

Po zakończonych czynnościach procesowych stróże prawa doprowadzili zatrzymanego do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 8 miesięcy za wcześniejsze przestępstwo. 

Komentarze

Dodaj komentarz